Little Caesars Bayilik Şartları

Little Caesars sektörde hızla adımlarla ilerliyor. Dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri olan Little Caesars 1959 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Ilitchlerin yönetimindeki Little Caesars, dünyanın lider paket servis pizza zinciri haline geldi. Felsefemiz müşterilerimize taze ve yüksek nitelikli ürünlerle hazırlanmış benzersiz yemekler sunmaktır. Ayrıca, üç uluslararası pizza zincirinden biri olma başarısını gösteren Little Caesars Türkiye ve dünya genelinde önemli bayilik fırsatları sunmaktadır.

 

Uzman Destek ve kanıtlanmış sistem

Little Caesars devamlı eğitim, mimarlık ve inşaat hizmetleri, finansmana yardımcı olacak öncelikli bankalar, devam eden araştırmalar, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve etkili pazarlama programları da dahil kanıtlamış sistemi araçlarıyla bayilerini destekleyen global bir markadır.

Önde gelen uluslararası pazar araştırması firması Intellitrends tarafından yapılan bir ankete göre Little Caesars bayilerinin %99’u kanıtlanmış sistemin çalıştığını söylemiştir. Buna ek olarak bayilerin %98’i Little Caesars’ın pizza pazarındaki en iyi konseptlerden biri olduğunu belirtmiştir.

Kardeş şirket Blue Line Foodservice Distribution ile yakından çalışan Little Caesars artan maliyetlerin etkisini azaltmak ve sözleşmeleri güvence altına almak için satın alma gücünü güçlendirmektedir.

little-ceasars-bayiligi

Little Caesars bayilik maliyeti

Little Caesars’ın başlangıç maliyetleri oldukça rekabetçidir ve isim hakkını kullanmayla alakalı ücretler mütevazidir. Little Caesars bayisi açmak isteyen adayların en az 40,000 dolarlık dönen varlıkla ( nakit gibi ipoteksiz varlık ) birlikte 150,000 dolarlık öz sermayesinin olması gerekir.

Her bayilik noktası için gereken tahmini başlangıç maliyeti yaklaşık olarak 194,250 dolardan 622,500 dolara kadar çıkabilmektedir. Little Caesars olarak bayilerimizin en doğru lokasyonu seçmeleri için her türlü teknik ve iş gücü desteğini vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz özel harita programı sayesinde önceden lokasyon hakkında analiz yapabilme gücümüzü franchise’larımızın kullanımına sunuyoruz. Tabii ki maliyetler çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

 

Little Ceasars bayiliği almak için diğer şartlar

Reklam katılım payı: %4

Net Kazançtan verilen pay: %8

Yatırımın geri dönüş süresi: 2-3 sene

Pizzacı açmak isteyenlere özel en karlı pizza bayiliği veren firmaları araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir