Ltb Little Big Bayilik Şartları

Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Ltb Little Big bayilik şartları ile yine gündemde. Modayı en yakından takip etmekte olan marka jeans markalarının en başarılı isimleri arasında. Yurt dışında yarattığı başarıyı Türkiye’de de büyük bir başarı ile devam ettiren LTB özellikle genç kesimin çok büyük ilgisini çekiyor.

Gençler markanın birbirinden güzel tasarımlarıyla modayı yakından takip ediyor. Çalışan kaliteli kadrosu, güler yüzlü personeli ve eşsiz dekoruyla da büyük bir ilgi toplayan LTB jeans modanın en yakın takipçisi. Hazır giyim konusunda giderek büyüyen ünlü marka tüm dünyada en büyük marka haline geldi.

Türk ve yabancı tasarımcılarla takipçilerine birbirinden güzel modeller çıkarıyorlar. Jeans konusunda modayı en yakından takip eden tasarımcılar sizlere en güzel ve en kaliteli tasarımları yaratmak için çok dikkatli ve titizler. Dinamik ve enerjik kadrosuyla, kaliteli hizmetiyle her zaman göz önünde olan ve bu konuda başarısını gün geçtikçe büyüyerek kanıtlayan LTB hızla büyümeye Türkiye’de ve dünyada bayilikler vermeye devam ediyor. 1994 yılından bu yana bayiliklerini çoğaltarak dev bir hazır giyim markası olarak günümüze kadar başarıyla gelmiştir. Hızla büyüyerek bayilikler vererek bu başarısını hala devam ettirmektedir. Ünlü markaların birbirleriyle yarıştığı hazır giyim dünyasında başarılarını kanıtlayarak jeans markaları arasında en çok tercih edilen marka olmuştur.

İlerlemiş teknikleri ve kalitesiyle hızla büyümeye ve başarılarını arttırmaya devam eden firma tekstil konusunda her zaman ilk sırada yer alıyor. Moda trendlerini yakından takip ederek dünya çapında bir marka haline gelmiş ve tüm herkesin ilgi gösterdiği dev bir marka olmuştur. Türkiye’nin ve dünyanın hazır giyim ihtiyaçlarını yakından takip ederek bu konuda çalışmalarına her zaman devam etmektedir. Türkiye’de de verdiği bayiliklerle yoluna hızla büyüyerek devam etmektedir. Giderek büyüyen LTB Little Big (franchise) yaşamınız boyunca sizler için moda trendlerini takip ederek bayilikleriyle çoğalmaya devam edecektir.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. sizn bayiniz olmak istiyorum daha öce asit jeans de çalıştım ek iş olarak sizinle çalısmak isterim. afyon\bolvadinde oturmaktayım

  2. Bayilik için gerekenleri ve bizden istenenleri bilgilendirirseniz sevinirim. Hatay Samandag için düşünüyorum

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir