‘Man Servants’ isimli yeni şirket kadınlar için erkek hizmetçiler buluyor

Reklam profesyonelleri Josephine Wai Lin ve Dala Khajak kendi işlerini yapmaya karar verdiklerinde ilginç ve orijinal bir iş fikri bulmaları gerektiğini biliyorlardı. Yeni girişimlerinin adı ‘Man Servants’ ve hayır bu bir şaka değil. Erkek hizmetkar anlamına gelen Man Servants bir erkek kiralama servisi ve hizmetten faydalanan kadınların bütün ihtiyaçlarını iyi görünümlü erkekler yerine getiriyor.

“Bir erkek, ancak daha iyisi” girişimin reklam sloganıdır ve bu reklam sloganı Man Servants’ın amacını net bir şekilde anlatıyor. Man Servants’ın internet sitesinde “Kişisel yardımcılarımızın bir günlüğüne bile olsa her kadına veya eşcinsel erkeğe hak ettiği değeri göstereceğini düşünüyoruz” yazıyor.

Reklam videosunda gizli gizli nefret etseler de erkek striptizcilere katlanmak zorunda olan kadınlar gösteriliyor. Videoda “Hanımlar, arkadaşınızdan ve kendinizden nefret ediyorsanız bir striptizci çağırın. Ya da arkadaşınızı seviyorsanız ona bir erkek hizmetçi verin” diye tavsiye veriliyor. Bütün bunlar aldatmacaymış gibi görünse de kurucuları Man Servant’ın gerçek bir hizmet olduğu konusunda ısrarcıdır. İnternet sitesinde hizmetle ilgili şunlar yazmaktadır: “Bu hizmette çıplak ve yağlı vücudunu size sürten striptizciler yoktur. Man Servant’da size kendinizi kraliçe gibi hissettiren centilmenler vardır.”

kadinlar-icin-erkek-hizmetci-1

Kurucuların iddiasına göre kadınlar hizmetçilerini istedikleri gibi kullanabiliyor. Erkek hizmetçilerden birini kiralayan kadın bu erkeğin ismini istediğini gibi değiştirebiliyor. Yani hizmetçinize Garçon, Bartholomew veya Ryan Gosling diye seslenebiliyorsunuz. Ve sarışından esmere kadar istediğiniz türdeki erkeği seçebiliyorsunuz.

Aynı zamanda hizmetçinizin ne şekilde giyinmesi gerektiğine de karar verebiliyor ve içecekler ikram etmesini, sigaranızı yakmasını, Instagram fotoğrafları çekmesini, üzüm yedirmesini ve aklınıza gelen başka her türlü şeyi yapmasını isteyebiliyorsunuz. İnanılmaz gibi görünse de bu tamamen gerçek. Man Servant’ın saatlik ücreti 80 dolar ve bir günlük ücreti 300 dolar.

İnternet sitesine göre erkek hizmetçiler kadınlara kraliçe gibi davranmak için eğitimden geçiriliyor. Erkek hizmetçilerin temel görevleri arasında el pençe divan durmak, içecekler servis etmek, bodyguard gibi davranmak, fotoğraflar çekmek, sürekli iltifat etmek ve yerleri silmek vardır. Ek bir ücret karşılığında müzik yapabilir, aksanlı konuşabilir veya özel şoförlük yapabilirler.

Buna ek olarak internet sitesinde Man Servants’ın yetişkinleri eğlendiren bir hizmet olmadığı da vurgulanmıştır. “Çıplaklık veya yasal olmayan aktivitelere izin verilmez. Man Servant penisini pantolonunda ve kadınların yüzünden uzak tutar. Sıkı mesleki ahlak kurallarımız ve oldukça titiz bir eğitim sürecimiz vardır.”

kadinlar-icin-erkek-hizmetci-2

Man Servants fikri kuruculardan birinin iş arkadaşının bekarlığa veda partisinde erkek striptizci istememesiyle çıkmıştır. Khajah ve Wai Lin bu fikre tamamen katılmış çünkü bu geleneğin her zaman acayip ve kaba olduğunu düşünüyorlarmış. Sonuçta bir araya gelmişler ve kadınların isteklerini nazik bir biçimde yerine getirecek bir hizmet sunmaya karar vermişler. Her kadının fantezisi farklı olduğundan erkek hizmetçiler farklı isteklere göre eğitiliyor.

Khajah hizmetle ilgili şunları söylemiştir: “Erkek striptizci sektörünü ortadan kaldırmak bizim hayalimiz. Ancak asıl istediğimiz senaryoyu değiştirmek ve başka bir seçenek sunmak.” Hizmet şu anda beta aşamasında ve ilk kez eylül ayında San Francisco’da uygulamaya geçecek.

Man Servants pazardaki erkek striptizci hizmeti sunan şirketlerle rekabet etme derdinde değil.  Asıl amaçları kadınların farklı bir şekilde şımartılmasını sağlamak.

Aşağıdaki videoyu izleyerek Man Servants hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir