Mobil Tekerlek Tamiri Bayilik Fırsatı

Tanım: AWRS mobil tekerlek tamiri ve değişimi konusunda dünya lideridir. Kanıtlanmış iş modelinin çatısı altında faaliyet gösteren global ölçekli bayileri; teknik olarak üst sınıf ekipmanlara, kapsamlı eğitime ve sertifikalı teknisyenlere sahiptir.

Fırsatlar: Türkiye genelinde tekli bayilik, ortak marka fırsatları ve satış fırsatları

İş türü: bayilik

Gerekli minimum nakit miktarı: 66,000 dolar

Finansman yardımı: üçüncü taraflar aracılığıyla

Eğitim: var

Ev merkezli: evet

Arabaları sever misiniz? Çalışmayı sever misiniz? Bu sorulara evet cevabını veriyorsanız zengin olmaya ne dersiniz?

Dünya çapında hızla büyüyen pazar.

Tekerlekler… Tekerlekler… Tekerlekler

Tahmini rakamlara göre Türkiye genelinde 20 milyon araç ve dünya genelinde 1 milyar araç vardır. Son on yıldır araba endüstrisi çelik tekerleklerden alüminyum tekerleklere geçiş yaptı. Bunun nedeni alüminyum tekerleklerin hem daha iyi görünmesi hem de daha hafif olduğu için yakıt tasarrufu sağlaması. Yeni taşıtlarının %90’ınında alüminyum tekerleklerden kullanıldığı tahmin ediliyor.

 

Alloy Wheel Repair Specialists hizmetine olan talep

Alüminyum tekerlekler pahalıdır ve pazarda alüminyum tekerleklere olan talep hızla artmaktadır. Kötü yol koşulları tekerleklerin zarar görmesine neden olmaktadır ve bu da çarpışmalı kazaların sayısını arttırmaktadır. Bu tip olumsuzluklar yüzünden tamir ihtiyacına, uygun maliyetli tekerlek tamirine veya değişimine olan talep artmıştır. Müşteriler her yerdedir. Bir dahaki sefere park yerindeyken veya trafik ışığında durduğunuzda etrafınızı saran alüminyum tekerlekli arabaları inceleyin.

Alüminyum tekerlek tamiri ve değişiminde dünya lideri olan Alloy Wheel Repair Specialists’e merhaba diyin. 14 yıldan fazla süredir sektör deneyimi olan mobil alüminyum tekerlek tamiri şirketi AWRS sektördeki en kaliteli tekerlek tamiri ve değişimi hizmetlerini sunar. Kanıtlanmış iş modelinin çatısı altında faaliyet gösteren global ölçekteki 140 bayi teknik olarak üst sınıf ekipmanlara, kapsamlı eğitime ve sertifikalı teknisyenlere sahiptir.

Tamir, değişim ve kişiselleştirme üstün hizmetlere örnektir.

 

Alloy Wheel Repair Specialists müşterilerine şu hizmetleri sunar

Toptancı bölümü otomobil satış bayilerine, araç kiralama filolarına, sigorta şirketlerine ve otomobil müzayedelerine hizmet verir. Satış bölümü otomobil satış bayilerinin, lastik dükkanlarının ve tamirhanelerin servis departmanlarıyla ortak olarak hizmetler sunar. Bu dağıtım noktaları yüzlerce fırsat ve ortalamanın üstünde kazanç elde etmenizi sağlar.

Kişiye ait tamir işleri

AWRS, mobil dükkanları aracılığıyla yüzeysel zararları ve eğrilikleri tamir ederek yerinde çözümler sunar. Ağır hasar görmüş, kaynaklanması, toz boya ile kaplanması veya CNC makinesi ile işlenmesi gereken tekerlekler AWRS yeniden üretim tesislerine gönderilir.

Ağını genişletmek isteyen AWRS master bayilik almak isteyenlere harika fırsatlar sunmaktadır. Küçük olan bölge bayileri tekli mobil araçla veya sabit dükkanla faaliyete başlayabilir ve zamanla kanıtlanmış tamamlayıcı programlar aracılığıyla fazladan mobil araçlar alabilir ve fiziki bir yeniden üretim dükkanı açabilir. 20 mobil aracı ve tamir dükkanı olan bir sürü bayi vardır.

 

Neden Alloy Wheel Repair Specialists bayiliği?

Tecrübeli işletmeciler için olağanüstü kar marjlı milyon dolarlık gelir akışı

Patentli veya patent başvurusu yapılmış ekipmanlar ve işlemler sektörün en iyisi ve en gelişmişidir.

Alloy Wheel Repair Specialists sigorta şirketleri, lastik satıcıları, oto kiralama firmaları ve otomobil ihaleleri düzenleyen şirketleriyle sözleşmeli anlaşmaları olan ve en çok tercih edilen şirkettir.

Sigorta firmaları aracılığıyla hasar servisine yönlendirilen günlük lastik ve tekerlek işleri vardır.

Dünya çapındaki ülkelerde faaliyet gösteren 140’dan fazla bayisi vardır.

Genel merkezdeki iş geliştirme, muhasebe, işlemler ve eğitim departmanları bayinizi geliştirmenize ve büyütmenize yardımcı olur.

Alüminyum tekerlek tamiri çevre dostu bir girişimdir. Yeni tekerlek yaratmak için gerekli olan kaynakları ve enerjiyi korur.

Otomotiv sektöründe daha eğlenceli, ilgi çekici ve finansal anlamda ödüllendirici başka bir iş fırsatı bulamazsınız.

Yüksek karlı risksiz bir iş kurmak istiyorum diyen girişimcilere özel en karlı bayilik veren firmaları ve iş fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir