Nakliye şirketi kurmak isteyenler için örnek başarı hikayesi

Dünyanın en büyük çöp toplama hizmetini kurmasıyla tanınan Brian Scudamore’nin açtığı You Move Me aynı anda açtığı 25’den fazla bayisiyle nakliye sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. 1 Mayıs’ta açılan You Move Me Amerika genelinde 45 milyondan fazla insana hizmet vermektedir.

You Move Me sadece kutuları değil insanları da taşımayı vaat ederek yorgun ve eskimiş piyasayı canlandıracağına söz veriyor. Firmanın sahibi ve CEO’su Brian Scudamore’a göre nakliye milyar dolarlık bir sektör ancak sektörde çok az yenilikçi firma var. Ancak You Move Me farklı çünkü amaçları tamamen müşteri deneyimine odaklanarak taşınma deneyimini eğlenceli hale getirmek.

You Move Me ücretsiz sabah kahvesi servisi, taşınma hediyesi olarak verilen hoş geldin çiçeği ve yüksek standartlardaki müşteri hizmetleri ile sektörde kendini farklılaştırmayı planlıyor.  Firma paketleme, taşıma ve hatta malzeme satışı da dahil tam takım hizmet sunuyor. Müşteriler bir defalık seyahat ücreti, bedava koruma, bedava montaj ve demontaj ve bedava elbise dolabı hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Brian Scudamore, nakliyecilerle yaşadığı kötü bir deneyim sonucu You Move Me’yi yaratmaya karar vermiş. Scudamore: “ Birkaç sene önce ben ve ailem yeni evimize taşınacağımız için oldukça heyecanlıydık. Ne yazık ki nakliyeciler yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşadık. Zamanında gelmediler, hiçbir yeri temizlemediler ve hatta bazı şeyleri kırdılar. Günümüz nakliye sektörünü araştırdıktan sonra müşteriye önem veren ve taşınma stresini azaltacak firmalar için büyük fırsatlar olduğunu keşfettim.

Scudamore, You Move Me’yi olağanüstü bir başarı hikayesine dönüştürdü. Önceki başarıları ve test edilmiş sistemleri sayesinde You Move Me hızla büyüdü ve birinci sınıf bir marka haline geldi.

nakliye-sirketi-kurmak

You Move Me hakkında

You Move Me sadece kutuları değil insanları da taşıyan profesyonel bir nakliye firmasıdır. You Move Me beklenenden fazlasını sunan müşteri deneyimi ile nakliye sektörüne öncülük etmektedir. Taşıma, paketleme, malzeme seçenekleri ve giysi dolabı kutuları ile tam hizmet sunan bir nakliye şirketidir. You Move Me müşterilerine önem veren ( sabah kahvesinden hoş geldin hediyesine kadar ) , taşınma işini profesyonel ve samimi bir şekilde yapan harika bir nakliye şirketidir. You Move Me, Kanada ve Amerika genelinde yaklaşık 30 başkentte 60 milyon fazla insana hizmet vermektedir.

Kendi işini kurmak isteyenlere özel ilham verecek başarı hikayelerini araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir