Oxi Fresh Halı Yıkama Bayiliği

Oxi Fresh Halı Temizleme Hakkında

Oxi Fresh oksijenin gücü üzerine kurulu yeni ve devrimsel temizleme sistemidir. Müşteriler devrimsel sistemimizi ve diğer temizleyicilerden beklenen dayanaksızlığın aksine bizim sistemimizin halıları yeni görünümlü hale getirmesini seviyorlar. Dünyanın en yeni halı temizleyicisinin sunduğu büyük fırsatları farkeden girişimciler Oxi Fresh takımına katılmaya devam ediyorlar. Girişimciler Oxi Fresh ile yalnızca temizleme sistemi almış olmuyorlar finansal hayal ve hedeflerini izlemek için ihtiyaç duydukları özgürlük ve stabiliteyi onlara vermek için tasarlanmış başarılı bir işletme satın alıyorlar.

 

Oxi Fresh halı yıkama bayiliğinin avantajları

Oxi Fresh’e katılmak size büyümenizde yardımcı olma sözü veren bir takımın parçası olmak demektir.

  • Full ekip paketiyle 50 bin doların altında düşük başlangıç maliyeti
  • Her boyuttaki pazara göre anahtar teslim pazarlama çözümleri
  • Kapsamlı iş desteği ve eğitim araçları takımı
  • Halı ve kilim enstitüsü sertifikası (CRI)
  • Çoklu bölge indirimlerinde cömertlik
  • Döşeme, fayans ve tahta zemin temizliği ile ek gelir fırsatları

 

Ödüllü Franchise Oxi Fresh’e Katılın

İşletme sahibi olmak bir fırsattır.Kendi patronunuz olmak ve kendiniz ve aileniz için bir gelecek yaratmak için şanstır. Daha önce birçok ödül almış ve dünyanın en iyi 500 bayiliği arasında gösterilen Oxi Fresh ile hayalinizi gerçeğe dönüştürün.

 

Oxi Fresh’in halı temizleme dünyasında nasıl devrim yaptığını öğrenin

Oxi Fresh kadrosunun takım çalışmasını ve desteğini hiçbir şeye değişmek istemeyeceksiniz. Pazarlama ya da halı yıkama metotlarıyla ilgili daha önceden karşılaşmadığınız bir sorum olursa günlerce değil, dakikalar içerisinde cevabınızı alacaksınız. Oxi Fresh takımıyla uzun ve kazançlı bir birlikteliğe hazır mısınız?

Oxi Fresh, Türkiye’de vereceği ilk 10 bayilik için %10 indirim sunuyor. Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir