Portatik Oda Kat Sistemi

Portatik oda kat sistemi çok akıllıca ve çok kullanışlı bir sistem. Düşünün ki bir anda evinizin salonunda hiç olmadığı halde fazladan bir odanız ve yatağınız var, ne büyük kolaylık değil mi. İşte portatif oda kat sistemi merdivenli sistemi ile kurulduğu mekânda üst katta yataklı bir oda durumuna dönüşebilen mekanizması ile oldukça kullanışlı ve görselliği de bir o kadar zengin.

Şık ve dekoratif duruşu sayesinde hem kurulduğu mekanı güzelleştiriyor hem de evde olmadığı halde fazladan bir oda ve fazladan bir yatak oluşturuyor. Bu da fazladan bir misafir kabul edebileceğiniz anlamına geliyor. Oldukça önemli ve büyük bir icat olan portatif oda kurulduğu evi adeta dubleks bir eve dönüştürüyor. Yani normal bir daireyi bir anda sanki bir dubleks daireye çeviren buluşla evler artık hem daha şık hem de daha kullanışlı oluyor.

 Çift kişilik yatağa sahip olan oda, aileye yeni katılan bebeğiniz yüzünden oda sıkıntısı yaşıyorsanız sizin için adeta bir kurtarıcı. Hatta o kadar büyük bir kurtarıcı ki sizi başka bir ev almak ya da başka bir eve taşınma zorunluluğundan kurtaracak kadar mucizevi. İster yatak odanızı taşıyın isterseniz portatif odanızı yatak odanız yapın. Karar sizin. Hem ferah hem geniş bir alana sahip olan oda sayesinde artık evinizin küçüklüğünden şikayet etmenize de gerek kalmayacak.

Mobilya mağazalarında satılabilecek ve iddia ediyoruz ki on kişiden onunun da ilgi göstereceği, gerek duyacağı ve satın almak isteyeceği ürün sayesinde ister yeni girişimciler ister hali hazırda zaten ticaret yapanlar için, yeni bir ürün alternatifi sunan ürün sayesinde mobilya piyasası da bir anda hareketlenebilir. İç mimarlar, tasarımcılar ve mobilyacılar için oldukça ideal bir ürün.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir