İnovatif İş Fikri: Sahibini Takip Eden Valiz

 

Dünyanın dört bir yanından en dikkat çekici ve yenillikçi iş fikirleri sizler için araştırmaya devam ediyoruz.

CES 2018 fuarı birbirinden ilginç ve etkileyici teknolojik ürünleri tüm yıl sergileyecek. Fuarda bizi ilgilendiren kısım ise yolculuklardaki vazgeçilmez yardımcımız; valiz. Fuarda tanıtımı yapılan Forward CX-1, sizi gittiğiniz her yerde takip edenotomatik bir valiz. Las Vegas’da görücüye çıkan valiz, tanıtımının 4 ay sonrasında Indiegogo sitesinde 399 Dolar ön satış fiyatı ile satışa sunuldu.

Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek başarılı bir inovatif iş fikri olan valiz hakkında daha somut bilgi alabilirsiniz:

Dünyanın ilk otonom valizi, yüksek teknolojisi ile de göze batıyor. 170 derecelik geniş açılı lensleri ve yüz tanıma sistemine sahip bu valiz. sizi saatte 11 kilometre gibi bir hıza kadar takip edebiliyor. Valizin diğer önemli özellikleri arasında çarpışma önleyici sistem ve hırsızlığa karşı akıllı bileklik ile birlikte çalışma da bulunuyor. Üretimi süren Farward CX-1’in polipropilen ve karbon fiberden imal edildiği ve sadece 4,5 kilogram ağırlığa sahip olduğu belirtiliyor. Valiz tüm bunların yanında su geçirmez özelliğe ve IP56 sertifikasına da sahip.

 

İlginizi çekebilir

Yeni İş Fikirleri
İnovasyon Ürünleri

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir