Selfie çubuğunu tarihe karıştıracak buluş

Sizler için dünyanın dört bir yanından başarılı iş fikirlerini ve yaratıcı girişimcilik ürünlerini araştırmaya devam ediyoruz.

Selfie çubuğu hayatımıza girdiğinden bu yana yanımızda bulundurmamız gerekenler listesinde ilk sıralara kadar yükselmeyi başardı. Ancak uzunluğu ve kapladığı alan sebebiyle çoğu kişi için onu taşımak bir çile.

Şimdi bu sinir bozucu çubuk olmadan da selfieler çekebileceğinizi söylesek ne derdiniz? İşte karşınızda: Selfie Ayakkabıları.

Bayanlara özel tasarlanan bu ayakkabılar sayesinde yanınızda artık o uzun ve sinir bozucu çubukları taşımak zorunda değilsiniz. Selfie Ayakkabıları sayesinde dilediğinizde zaman kolaylıkla eğlenceli selfieler çekmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken ayakkabıların önündeki özel bölüme telefonunuzu yerleştirmek, ayağınıza kaldırmak ve ayak parmağınızla ekrana dokunmak. Üstelik bu sayede 2 elinizi de özgür bir şekilde kulllanabiliyorsunuz. Bu da daha doğal ve eğlenceli selfieler yakalamanızı sağlıyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek iş fikri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz:

3 çeşit farklı renk seçeneğiyle gelen selfie ayakkabıları 199 dolarlık satış fiyatıyla alıcısını bekleyiyor.

Daha önceki senelerde olduğu gibi her yıl 1 Nisan‘a özel iş fikirlerini ve girişimcilik haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Mutlaka okuyun:

İlginç İş Fikirleri
Başarılı Girişimcilik Örnekleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir