Selfie Çubuğunu Tarihe Karıştıracak Fikir: Uçan Selfie Kamerası

Airselfie, selfie tutkunuzu daha ileri bir boyuta taşıyacak ve selfie çubuğunu tahtından edebilecek harika bir inovatif iş fikri. Özellikle de genç nesil, ceplerinde kolayca taşıyabilecekleri bu drone’u çok sevecek.

Bir nevi uçan küçük bir kamera olan bu girişimcilik ürünü, 20 metre yüksekliğe kadar çıkabiliyor ve kısa sürede sahibinin farklı açılardan birçok fotoğrafını çekebiliyor.

AirSelfie,  “ cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz ilk ve tek kameralı drone” olma özelliğine sahip. 5 mega piksel çözünürlüğünde bir kamerası bulunan AirSelfie’yi kullanabilmek için ihtiyacınız olan tek şey ise bir akıllı telefon. Telefonunuza indirdiğiniz küçük bir uygulama sayesinde selfie drone.

AirSelfie’nin kurucu ortaklarından olan başarılı girişimci Edoardo Stroppiana, genç nesillerin eskiden varoluşlarını belgelemenin bambaşka yollarını aradığını, şimdilerdeyse bunu her an yapabildiklerini söylüyor ve ekliyor: “60 teknoloji uzmanından oluşan profesyonel bir takımımız var ve bu takım şimdiye kadar mevcut tüm standartların üzerine nasıl çıkabileceklerini araştırdı. Sonuç olarak uçabilir bir kamera tasarladılar. Aynı zamanda pazarda, selfie çubuğunun ötesinde bambaşka bir cihaza olan ihtiyacın da farkına varmıştık. Bu öyle bir cihaz olmalıydı ki, kullanıcıların her açıdan kendi fotoğraflarını çekmelerine olanak sağlamalıydı. Bu kapsamda tasarladığımız AirSelfie’yi tüm dünyaya tanıştırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü bu, pazarın ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan yepyeni bir fikir.”

Arkadaşlarınızla birlikteyseniz fotoğraf karelerinize onları da dahil edebilirsiniz.

kucuk-airselfie

Harika bir şelalenin yanı başındaysanız en iyi açıyı yakalamak AirSelfie ile çok kolay.

kucuk-drone

Selfie çubuğunuzun sizin için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız farklı açılardan özgürce fotoğraf çekme imkanı sunan AirSelfie, tam da ihtiyacını duyduğunuz şey olabilir.

Başarılı iş fikri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

Kickstarter’da sermaye arayışında olan iş fikri, ihtiyaç duyulan 45 bin Euro’yu çoktan aşarak yaklaşık 500 bin Euro bağış toplamış durumda. Toplamış olduğu fon miktarını baz alırsak AirSelfie, 2017 yılında sektörü sarsacak gibi görünüyor. Fakat o zamana kadar dilerseniz Kickstarter sayfasını ziyaret edebilir ve 150 dolar karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

Drone Sektörü İş Fikirleri
Drone İle Para Kazanmanın Yolları
Merve Tulum

Yazar : Merve Tulum

ODTÜ " Endüstri Mühendisliği " bölümünden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. İş hayatına hızlı bir giriş yapıp inovasyon sorumlusu, sistem ve iş analisti gibi birçok pozisyonda görev aldı. Fibabanka, Yemeksepeti ve Yapı Kredi çalışmış olduğu şirketlerden sadece birkaçı. Sizler için iş hayatında edindiği tecrübeleri sizlere aktarıyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir