Sevenhill Bayilik Şartları

Sevenhill bayilik şartları ile herkesin ilgisini topluyor. 1998 yılında Özbek Tekstil tarafından kurulmuş olan marka modayı ve kaliteyi ucuza almak isteyen herkesin ilgiyle takip ettiği bir markadır. Büyükten küçüğe tüm herkesi giydiren ve müşterilerinin her zaman çok büyük beğenisini toplayan, onları her zaman çok memnun eden bir markadır.

Her mevsim günlük yaşamın her anında her yere uygun sayısız modellerle çok zengin bir koleksiyona sahiptir. Her zaman severek alacağınız modeller modaya en uygun şekilde tasarlanmıştır. Modern mağazacılık hizmetiyle hazır giyim konusunda her geçen gün sayısı artan Sevenhill bu başarısını gün geçtikçe büyüyerek ispatlamıştır. Uzman tasarım ekibi dünya modasını yakından takip ederek her gün model sayısını arttırarak tüm müşterilerinin en çok tercih ettiği giyim markası oluyor. Çok büyük bir ürün çeşitliliği ile modayı çok uygun fiyatlarla sunun Sevenhill her geçen gün büyüyerek sizlere daha da yaklaşıyor.

Sevenhill ilk mağazasını 2002 senesinde Olivium alış veriş merkezinde açmıştır. Büyükten küçüğe her yaşa uygun tasarımları mevcuttur. Her geçen gün tasarımlarına yenilerini ekler ve bu tasarımları mağazalarına getirir. İstanbul’un elektriğini alarak çok enerjik tasarımlar yapar ve İstanbul gibi çok kalabalık bir koleksiyonu vardır. Hazır giyimin en çok tercih edilen markası olan Sevenhill ister gece, ister gündüz, ister klasik, ister spor ve daha sayamayacağımız kadar çok çeşidi ile her zaman tercih edilir.

Her zaman şık ve zarif olmak isteyen herkes bu markayı tercih eder. Çalışanları ile de her zaman çok memnun kalınan Sevenhill müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Çalışan kadrosunu özellikle bu konuda deneyimli ve başarılı kişiler arasından seçer. Kaliteli bir hizmet ve kaliteli bir tasarım istiyorsanız Sevenhill mağazalarına mutlaka uğrayın.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir