Sevgilisinden ayrılamayanlar için muhteşem hizmet

Birisinden ayrılmak yapması en zor olan şeylerden biridir. Neyse ki artık sevgililerinden ayrılmakta güçlük çekenler için ’The Breakup Shop’ isimli online hizmet var.

Mağaza farklı seçenekler sunuyor. E-posta veya mesajla ayrılma için 10 dolar, mektupla ayrılma için 20 dolar ve telefon görüşmesi ile ayrılma için 29 dolar ödüyorsunuz. Full Breakup Hediye Paketinin ücreti 80 dolardan başlıyor ve eski sevgilinize ayrılık acısını kolay atlatabilmesi için kurabiyeler, Netflix hediye kartı ve eski sevgilinizin zevkine göre The Notebook gibi romantik filmler veya Call of Duty gibi video oyunlarından oluşan bir paket gönderebiliyorsunuz. İsterseniz 2 şarap bardağı ve elişi bir sevgi mektubu da ekleyebiliyorsunuz.

sevgilisinden-ayrilmak-isteyenler-icin-online-hizmet-1

İnternet sitesinde şöyle yazıyor: “Breakup Hediye Paketini başka bir amaç için de kullanabilirsiniz. Kutuyu boşaltın ve kutuyu eski sevgilinizin resimleri, takıları, iç çamaşırları veya herhangi bir şey ile doldurun ve yakın.”

Breakup isimli ilginç iş fikri MacKenzie ve Evan isimli Kanadalı iki kardeş tarafından bulundu. Nasıl ki Tinder ilişkilerin başlamasına yardımcı oluyorsa, Breakup Shop’da ilişkilerin bitmesine yardımcı oluyor.sevgilisinden-ayrilmak-isteyenler-icin-online-hizmet-2

Sistem şöyle işliyor: öncelikle Breakup Shop’dan sipariş veriyorsunuz. Sipariş verdikten sonra ilişkinizi neden bitirmek istediğinize ilişkin detayları öğrenmek için sizinle iletişime geçiyorlar. Daha sonra, seçtiğiniz ayrılma yöntemine göre, kibar şekilde haberi vermek için karşı tarafı arıyorlar. Aynı zamanda bir sürü ayrılma nedeni sunuyorlar ve mümkün olan en kibar şekliyle, en derin sevgilerini ve en iyi dileklerini sunuyorlar. Telefon aramalarını şu anda kardeşler yapıyor ancak talep artarsa ekibi büyütmeyi planlıyorlar.

Dünyanın dört bir yanından en ilginç iş fikirlerini ve sıra dışı hizmetleri araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir