Simit Sarayı Bayilik Şartları

Son zamanların en fazla konuşulan işlerinden biri de her yerde sayıları hızla artmakta olan ve büyük kar getiren simit sarayları oldu. Simit sarayı bayilik şartları artık oldukça kolay bir hale getirilmiş durumda. Bu işi yapmak isteyen girişimciler işe en az 250 metrekarelik bir mağaza kiralayarak başlıyorlar. Firma ile yapılan anlaşma gereği bu mağazada üretim yapabilecekleri bir alan olması gerekiyor. Simit ve poğaça çeşitleri için belli büyüklükte bir fırın bu mağazada olmak zorunda.

Ayrıca bütün simit saraylarının görüntüsü aynı olduğu için kurumsal kimlik açısından genel merkez bu görünüşü sizler adına belirliyor. Burada hangi ürünlerin ve ödeme noktasının nerede yer alacağı konusunda ayrıca bir çalışma yapılıyor. Bunun amacı elinde yer alan alanı en iyi şekilde değerlendirmek ve müşterilerin daha fazla sayıda oturacakları alan açmak. Bunun ardından çalışacak kişilerin giyimleri de yine bütün simit saraylarında olduğu gibi genel merkezin belirlediği şartla doğrultusunda yapılıyor.

Bu güzel ve karlı işe girmek isteyen kişiler kısa zaman içinde bayilik için ödedikleri paranın çok daha fazlasını kazanma şansına sahipleri sizde etrafınızda gördüğünüz simit saraylarına baktığınız zaman sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar dolu olduğunu ve sürekli olarak müşterilerin bu dükkana girip çıktıklarını göreceksiniz. Sabahları genel olarak işe giden çalışanların kahvaltı etmek amacıyla geldikleri simit sarayları öğlen de atıştırmalık ürünleri ile yine insanları kendisine çekmeyi başarıyor. Akşamları ise bir kafe haline dönüşen simit sarayları genelde gençlerin buluşma yeri olarak göze çarpıyor. Artık daha kolay şartlar altında bayilik veren simit sarayı işine sizde girip kısa zamanda güzel paralar kazanmak istiyorsanız en kısa zaman içinde buranın genel müdürlüğü ile temasa geçmelisiniz.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Merhaba,biz nişanlımla birlikte,ikimizin birlikte işletmesini yapabileceğimiz bir iş alanı ararken,yaşadığımız çevrede simit sarayı gibi,kaliteli,temiz ve ekonomiye uygun bir işletmenin olmadığını gözlemledik.
    Biz bu bayiliği Tekirdağ için düşündük,şartlarınız konusun da bizi bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

    İyi Çalışmalar.

  2. Marhaba ben antalya kaş kalkan dan ahmet büyük evren burda simit sarayı eksik 3 katlı bir işyeri var tam köşe şehir merkezi turim yeri kiralayıp simit sarayı yapmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir