Sineklerden Kurtulmanın En Eğlenceli Yolu

Bug-A-Salt, sinir bozucu sinekler ve hamamböceklerinden kurtulmanın en yeni ve kesinlikle en eğlenceli yolu. Bug-A-Salt, tüm haşerelerin korkulu rüyası olacak niteliklere sahip, tam boy plastik, pompalı bir böcek öldürme makinesi.

Herkesin böcek sorunları ile başa çıkmak için tercih ettiği bir yol var. Tercih edilen en yaygın yol ise böceği bir gazete ya da sinek raketi ile ezerek öldürmek. Sineklerin ve uçan diğer böceklerin peşinden koşmak istemeyenlerin genellikle tercih ettiği yol ise böcekleri mor ışıkla kendine çekip yüksek voltajla öldüren sineklikler veya sinek kağıdı kullanmak oluyor. Bu yeni girişimcilik ürünü tüfekle, sineklerin üşüştüğü yemek artıklarını bir an önce kaldırmak bir yana dursun, başına toplanacak sinekleri avlayabilmek için daha pasaklı birine bile dönüşebilirsiniz, bizden söylemesi!

Bug-A-Salt, bugasalt.com sitesinde 30 dolara ön sipariş verilebiliyor ve sofra tuzundan başka hiçbir şeye ihtiyaç duymuyor. Her ne kadar fiyatı biraz “tuzlu” görünse de, yazın hepimizi çileden çıkaran bu sevimsiz yaratıklardan kurtulmak için birçok kişi bu tutarı gözden çıkabilir. Şimdiden cephaneleri sağlam tutmakta fayda var, çünkü düşman sayıca çok fazla!

Bu eğlenceli ve işlevsel girişimcilik örneğiyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Ne iş yapabilirim diyen girişimciler için bu girişimcilik ürünü güzel bir yatırım fırsatına dönüştürülebilir. Üretici firma ile bağlantı kurarak ürünün Türkiye distribütörlüğünü alabilir ve pazarlamasını yapabilirsiniz.

Cesur girişimciler için en güzel yatırım fırsatlarını ve iş fikirlerini araştırmaya devam edeceğiz.

Merve Tulum

Yazar : Merve Tulum

ODTÜ " Endüstri Mühendisliği " bölümünden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. İş hayatına hızlı bir giriş yapıp inovasyon sorumlusu, sistem ve iş analisti gibi birçok pozisyonda görev aldı. Fibabanka, Yemeksepeti ve Yapı Kredi çalışmış olduğu şirketlerden sadece birkaçı. Sizler için iş hayatında edindiği tecrübeleri sizlere aktarıyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir