Sporculara Özel Sağlıklı Bira

Egzersiz sonrası kas yapımını artırmak için tasarlanmış düşük kalorili ve besin açısından zengin, alkollü bira: Lean Machine Ale!

İngiltere Deskbeers’ın dediği gibi, bir biranın gevşemek için belki de en iyi yol olduğu söylenir. Ancak, içerdiği kaloriler, dehidrasyona yol açması ve ertesi gün de süren akşamdan kalmaya sebep olması nedeniyle maalesef en sağlıklı rahatlama yöntemi değil. Ama sporculara özel nitelikler sunarak bunu değiştirmeyi hedefleyen yeni bir bira var: Lean Machine Ale.

Kanada merkezli VAMPT markası tarafından üretilen bu bira hem geleneksel biralara sağlıklı bir alternatif hem de gerçek bir spor içeceği olarak pazarlanıyor. Yüzde 0.5’lik alkol oranı ile Lean Machine Ale, sizi sarhoş etmeyecek hafif bir bira olarak sınıflandırılabilir. Ayrıca, egzersiz sonrasında vücudun kaybettiği hayati besinleri yeniden kazanmaya yardımcı olacak antioksidanlar ve elektrolit içeriyor. Bir kutusunda sadece 77 kalori ve 7 gram protein ile yedi farklı vitamin içeren Lean Machine Ale’nin, aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi bulunuyor. Glutensiz olması da çölyak hastaları için bir avantaj. Bu biraya sahip olmak isteyenler 150 dolar karşılığında, 150 dolarlık Lean Machine hissesi, 1 şapka ,1 tişört ve yerel lansman partisine davetiye hediyesiyle gelecek olan 24’lük paketi ön sipariş verebilir.

Lean Machine Ale, popüler yiyecek ve içecekleri yeniden tanımlayan ve onları sınırların ötesine taşıyan birkaç markadan biri. Henüz pek tanınmıyor fakat, türünün tek örneği olan bu girişimcilik ürünü, biranın çok tüketildiği ülkemizde büyük bir patlama yapabilir. Bunu ise ancak cesur bir yatırımcının desteğiyle görebiliriz sanırım.

Web sitesi: www.leanmachinecanada.com

İletişim: www.leanmachinecanada.com/#!contact/c16fm

Merve Tulum

Yazar : Merve Tulum

ODTÜ " Endüstri Mühendisliği " bölümünden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. İş hayatına hızlı bir giriş yapıp inovasyon sorumlusu, sistem ve iş analisti gibi birçok pozisyonda görev aldı. Fibabanka, Yemeksepeti ve Yapı Kredi çalışmış olduğu şirketlerden sadece birkaçı. Sizler için iş hayatında edindiği tecrübeleri sizlere aktarıyor.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Bu işin ülkemizde olması bana kalırsa oldukça zor. İthalatını yapmak için gümrükte bir ton prosedür var. Bunları aştıktan sonra kanadalı bir şirket ile ne kadar anlaşıla bilinir ki ? Bana kalırsa pek tutmaz da riske girmeye gerek yok açıkcası.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir