Su Geçirmez Defterle Duştayken Not Almak Artık Mümkün!

Aklımıza ansızın düşen parlak bir fikri unutmak oldukça sinir bozucudur ve çoğu zaman bu fikirler tuvaletteyken ya da duştayken aklımıza gelir. Ama artık duştayken aklınıza gelen bu fikirleri hiçbir zaman unutmayacaksınız.

“Fikirleriniz artık suda boğulmayacak” sloganı ile tanıtılan AquaNotes’un su geçirmez not defteri ve kalemi sayesinde duş alırken de fikirlerinizi kağıda yazabiliyorsunuz. Bu yaratıcı iş fikri, duştan çıkar çıkmaz geleneksel yöntemleri kullanmaktan ya da fikirleri tekrar hatırlayamamaktan bıkmış olan girişimcinin aklına yine duştayken gelmiş.

Toksik olmayan, geri dönüştürülebilinir kağıttan yapılan not defterleri tamamen su geçirmez. Su, kağıdın üzerine düştüğü gibi akıp, gidiyor ve not defteri ile birlikte sunulan kalem ise dayanıklı sedir ağacından yapılmış. Kalem ve not defteri, bir çift vantuz kullanarak yüzeylere yapışabiliyor ve her sayfası kolayca yırtılıp, kopartılabiliniyor. Şirketin son ürünü olan Aqua Boat Notes daha da ileriye giderek su altında bile not almanıza olanak tanıyor. Her bir not defteri 7 dolara satılıyor ve toplu alımlarda indirim imkanı tanınıyor.

Başarılı inovasyon ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Sizce günlük hayatımızdaki başka ne gibi küçük inovasyon fikirleri, hayatlarımızda büyük farklar yaratmaya yardımcı olabilir?

 

İlginizi çekebilir

İlham Veren Yaratıcı İş Fikirleri
Başarılı Girişimcilik Örnekleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir