Teknolojik Kaldırım Taşları

Teknolojik kaldırım taşları sizi oldukça şaşırtacak. Siz daha önce hiç kablosuz erişim imkânı sunan üstelik bluetooht bağlantısı olan bir kaldırım taşı duydunuz mu? Evet, yanlış duymadınız Teknolojik kaldırım taşları size teknolojik bir hizmet sunuyor. Teknoloji her geçen gün ilerliyor da bu kadar da büyük imkânlarla bize hizmet vereceğini hiç birimiz hayal bile edemezdik herhalde.

Her biri 25 kg ağırlığında ve 40*40*40 ebatlarına sahip. Kalsiyum karbonattan yapılan kaldırım taşları da çeşitli modellerde tasarlanmış. Dalgalı, düz, klasik formlarda bulunabilen teknolojik kaldırım taşlar İspanyol Via Inteligent firması tarafından imalatı gerçekleştirilmeye başladı bile.902.11 b/gg wifi ve 2.1 bluetooht hizmeti sunan taşların her biri 350 ile 580 metrekarelik alanda yayın imkanı sunuyor. Ürün Linu uyumlu işletim sistemi, uygulamalar,  haritalara, kuponlara ve sanal kütüphanelere ulaşım ve büyük kapasitede lokal bilgiyi de beraberinde hizmete sunuyor. Üstelik birkaç dil seçeneği ile birlikte. İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Portekizce dil seçenekleri ile -30 dereceden75 derece sıcaklığa kadar çalışabiliyor.

Teknolojinin artık bir zevkten ziyade büyük bir ihtiyaç olduğu hayatımızda, bu kaldırım taşları küçüğünden, büyüğüne, kadınından, erkeğine herkesin ihtiyacı olan internet imkânını karşıladığı için, sizin kendi markanız da olabilir. Yeni bir iş girişimi için, size kendi işinizi ya da kendi markanızı yaratma imkânı sağlayabilecek nitelikteki ürün sayesinde kendi işinizin patronu olabilirsiniz. İster üretim yapar, ister stoklar halinde bulunduracağınız ürünün toptan satışına girişebilirsiniz. Hem kendi işinize sahip olup hem de ilk deneyimde karşı çıkmak isterseniz teknolojik taşlar sayesinde bunu başarabilirsiniz. Çünkü internet herkesin ihtiyacı ve herkes için elinin altında olması gerekenlerden, yani olmazsa olmazlardan olduğu için yolunuz açık.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Son model kaldirimlar etiketi ile yayinlanan hakan gocmez beyin teknolojik kaldirimlar isi hakkinda detayli bilgi almak istiyorum destek bekliyorum tesekkur ederim

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir