Tüy Toplama Rulosu

Hayvanlar insanların dostudur. Özellikle hayvan severler için evcil hayvanlarının yeri farklıdır. Onlar artık evin bir bireyi olmuşlardır ve o evin sahipleridir. Evcil hayvanlara tuvalet alışkanlığı vererek evin kirlenmesini önlemek biraz da olsa sağlanmış olacaktır. Yatmaya yerini, mama yerini de hazırlayıp bu sorunu da çözebilirsinize ancak her hayvanın kendine özgü bir tüyü vardır ve bunu yok etmek imkânsızdır. Tüyden kurtulmak için traş ettirebilirsiniz. Fakat traşı hem her mevsim yaptıramazsınız hem de her hayvan için traş yapılması mümkün olmamaktadır. Kış mevsiminde traş edildiği zaman hayvanlar üşüterek hasta olabilmektedir ve bu yüzden hem ona hem de kendinize zarar vermiş olacaksınız. Bazı hayvanlar da yaz mevsiminde bile traş edilmek istemezler. Tıraşlandıkları zaman hayata küsüp yaşam enerjisini kaybeden çok hayvan mevcuttur. Bunun yanı sıra kimi hayvanları tüyleri zaten kısadır fakat döküldüğü zaman her yer tüy olabilmektedir.

İşte tüm bu sorunları gidermek için yeni bir ürün olan tüy toplama rulosu çok rağbet görmektedir. Tüy toplama rulosu sayesinde koltuklardaki, halıdaki özellikle kıyafetlerdeki tüylerden rahatlıkla arınılabilinmektedir. Tüy toplama rulosunun kullanımı da oldukça rahattır. Üzeri çift taraflı banttan oluşmaktadır. Ve üzerinde yalnızca bir kat değil 10 15 kat bant bulunmaktadır. Bunun için bant tek kullanımlık değildir. Bantın üzeri dolduğunda bant çıkarılarak diğer bant aynı şekilde kullanılabilir. Ruloyu tüylü yüzeyde gezdirmeniz yeterlidir. Bu sayede yüzeydeki tüyler bandın üzerine yapışacaktır ve tüyler ortadan kalkacaktır.

Tüy toplama rulosu sayesinde evcil hayvan sahipleri için hayat kolaylaşacaktır. Özellikle eve gelen tüylerden rahatsız olan misafirler artık bu şekildeki sorunlardan bahsedemeyeceklerdir. Ya da dışarıya çıkarken üzerindeki tüylerden kurtularak gidecekleri yere gönül rahatlığı ile gidebilirler. Tüm evcil hayvan sahipleri tüy toplama rulosunu gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir