Vodafone Bayilik Şartları

Vodafone Hakkında

Vodafone, ülkemizde yer alan ve aktif olarak hizmet sunan telekomünikasyon şirketleri arasında lider konumda olan markalardan biridir. Sadece ülkemiz içerisinde değil, tüm dünya genelinde bir çok farklı ülkede hizmet sunan bir dünya markasıdır.

Şu anki verilere göre Türkiye’de 19 milyonun üzerinde abonesi bulunan Vodafone Türkiyenin ikinci büyük mobil operatörü konumundadır.

 

Neden Vodafone Bayiliği Almalıyım?

Ülkemiz içerisinde en çok aboneye sahip olan lider markalardan biri olması size inanılmaz oranda bir müşteri potansiyeli sunuyor. Telekomünikasyon sektöründe lider konumda olan bir markanın hizmetlerini sunarak oldukça kazançlı bir işe sahip olabilirsiniz. Nitekim reklam hususunda sürekli olarak güncel kampanyaları ve projeleri hayata geçirmesi, sizlere de sürekli olarak büyümekte olan bir müşteri kitlesi sunmaktadır. 2012-2013 yıllarındaki %20’ye yakın olan büyümeyi baz alırsak bu konuda ne kadar haklı olduğumuz açıkça görülecektir.

 

Vodafone Bayilik Şartları

Vodafone, bayilik şartları seçeneklerine göre değişmektedir. Nitekim, Vodafone’da üç farklı bayilik bulunmaktadır. Bunlardan ilki silver, ikincisi shop ve üçüncüsü store şeklindedir. Her bir bayilik seçeneğinin kendine özel şartları bulunmakta. Almak istediğiniz bayiliğe göre de farklı dekor düzenlemeleri yapmalısınız. Gerek bu seçeneklere gerekse de diğer bir çok farklı unsura göre bayilik konusunda ki şartlar değişmektedir. Bu nedenle bölge müdürlükleri ya da genel iletişim seçenekleri üzerinden bu konu hakkında çok daha kapsamlı, doğru bilgiler elde edebilirsiniz.

 

Vodafone bayisi açma maliyeti

Açmak istediğini bayiliğin türüne ve lokasyonuna göre maliyet değişkenlik gösteriyor. Örneğin büyük şehirlerde bir işlek bir caddede açmak istediğiniz bayiliğin maliyeti 350 bine kadar çıkabilirken küçük yerlerde ise 20-25 bin TL olabiliyor.

 

Vodafone bayisi olmak karlı mı?

Diğer operatörlerle karşılaştırdığımızda yeni hat abonelerinde, TL yüklemelerinde ve diğer satılan hizmletlerde, gerek verilen primler gerekse kar oranları Vodafone’ da daha fazladır. Bu da Vodafone’u, kazanç konusunda diğerlerinden bir adım öne çıkarmaktadır.

 

Vodafone İletişim Bilgileri

Vodafone telekomünikasyon A.Ş.
Adres: Mehmet Akif Mah. İnönü Cad. Star Sk. No:2 – İkitelli 34306 İSTANBUL
Telefon: 0212 448 70 00
Faks: 0212 448 77 77

 

Vodafone Bayilik Bölge Müdürlükleri

Doğrudan bölge müdürlükleri ile iletişime geçerek, o bölgelerden birinde yer alıyor iseniz daha net bilgi almanız ve iletişim kurmanız mümkün olacaktır.

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü / Erenköy
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 284 Erenköy İstanbul

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü / Mecidiyeköy
Abide-i Hürriyet Cd. No:11 Şişli İstanbul

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü / Bakırköy
Fişekhane Cd Yaşar Apt No : 52/1 Bakırköy İstanbul

Vodafone Ankara Bölge Müdürlüğü
Ankara Gazi Bulvarı No:12 Onur İşhanı Ankara

Vodafone İzmir Bölge Müdürlüğü
İsmet Kaptan Mh. Şair Eşref Bulvarı No:34 İzmir

VodafoneAntalya Bölge Müdürlüğü

Antalya Deniz Mh. Konyaaltı cad. No:24 Antalya

Vodafone Bursa Bölge Müdürlüğü
Aktar Hüssam Mh. Ahmet Hamdi Tanpınar Cd. No :25 Osmangazi Bursa

Vodafone Diyarbakır Bölge Müdürlüğü
İstasyon Cd. Mevlana 1 Apt. Altı 15/A Diyarbakır

Vodafone Adana Bölge Müdürlüğü
Atatürk Cd. Rüya Apt. Zemin Kat No:86 Adana

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir