Akıllı şok aleti ile kalp krizi geçirenlere anında müdahele edin!

Birisi kalp krizi geçirirken orada bulunan kişiler panik olurlar ve hastaya müdahale etme konusunda hata yapma korkusu yaşarlar. Teknolojik şok aleti olan HeartRead AED bu sorunu ortadan kaldırıyor. Yapılması gereken müdaheleyi görsel ve işitsel talimatlar ile net bir şekilde adım adım anlatan HeartRead AED, birisi kalp krizi geçirdiği esnada orada bulunan kişilerin cihazı bulmasını ve kullanmasını sağlayarak kalp krizi geçirenlerin hayatta kalmasnı sağlıyor.

Yakınınızda birisi kalp krizi geçirdiğinde tek yapmanız gereken acil servisi aramak. Acil servis size en yakın şok aletini aktif ederek bulmanızı sağlıyor ve tıbbi yardım gönderiyor . Sonrasında hastaya kolayca takılabilen şok aleti, hastanın kalp atışlarını analiz ediyor ve gerekli  bulursa hastaya kendi kendine şok veriyor. Böylece kullanıcıyı, şok vermek gibi önemli bir karar vermekten de kurtarmış oluyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek şok aleti HeartRead AED hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Sağlık ve ilk yardım sektörüyle ilgilenen girişimcilere özel iş fikirlerini ve yeni yatırım alanlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir