Burger King Bayilik Şartları

Bayilik kurmak isteyenler için Burger King bayilik şartları iyi araştırılmalı ve eksiksiz tamamlanmalıdır. Burger King, Tab gıda bünyesinde 428 restorana sahiptir. İşletmeci adaylarında aradıkları özellikler kısaca şunlardır; başarma hırsı bulunmalı, geçmiş çalışma hayatında tecrübeli olma, her zaman girişimci bir ruh, asgari lise mezunu ve bayilik için yeterli maddi olanaklara sahip olunması yeterlidir.

Kira sözleşmelerini en az 10 ve ya 20 yıl olarak vermektedir. Böylelikle kişi sahip olduğu restoranda Burger King adı altında hizmet vermeyi hak kazanır. Açılacak olan restorandın yerini Burger King belirler. Kendi şahsınıza ait bir yerde açmak isteniliyorsa Burger King bunu değerlendirerek size sonucu belirler. Açılacak olan restorandın inşaat işleri, tesisat işleri, dekorasyonu ve çalışan personel seçimi Burger King dâhilinde yapılır. İşletmeci olacak kişi Burger King tarafından 6 ay eğitim görür.

Açılması düşünülen işyerinin birkaç özelliğe sahip olması gerekmektedir. Bu özellikler arasında taşıt ve insan trafiğinin yoğun olması ve genellikle ana arterlerde olması gerekir. Bunun dışında süper marketler, alış veriş merkezleri, okul ve dershanelere yakın olan bölgeler seçilir. Açılacak olan iş yeri mutlaka giriş katında yer almalıdır.

Ayrıca mutfak ve depolar için asgari 140 metre kare bir alanı olmalıdır. Ön cepheye doğru ise en az 6 metre mesafe olmalıdır. Hamburger konusunda her zaman en çok tercih edilen marka olan ve çok beğenilen Burger King sürekli bayiliklerini arttırarak sizlerle buluşmaya devam ediyor. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çok büyük bir titizlik ile çalışan Burger King tüm herkesin yemek konusunda en çok tercih ettiği marka olarak giderek büyüyor. En lezzetli burgerler Burger King kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Her zaman en büyük hedefi Müşteri memnuniyeti olan Burger King çok temiz ve hijyenik şartlarda hizmet veriyor.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Merhaba 14 yıldır yurt dışındayım ANKARA&Gölbaşında bir şubenizi açmak istiyorum ne kadarlık bir maliyet söz konusu ve eğer daha önce bir çalışmanız olmuş ise bunu paylaşırmısınız…

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir