Burger King Bayilik Şartları

Burger King 75 ülkede 13,000’den fazla restoranı olan global bir markadır. Bu etkileyici büyümenin sırrı bayilerin başarıdır. Burger King hem yeni pazar noktaları hem de kendini kanıtlamış Burger King bayileri için dünya çapında bayilik fırsatları yaratmaya devam ediyor.

Daha kapsamlı bir müşteri tabanına ulaşmak için salatalar, kahvaltılıklar, BK VEGGIE® burgerler, tatlılar ve içecekler gibi farklı yiyecek seçenekleri sunuyor. Rekabet edebilmek için yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

 

Burger King Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Bayilik bedeli 500,000 dolar + KDV’den başlamaktadır. Rekabetin yoğun olduğu bu piyasada Burger King tarafından verilen bayilik eğitimi başarılı olmanıza yardımcı olur. Burger King teknik ve işletme becerilerini geliştirecek yetmiş günlük bir başlangıç eğitimi verir. İlerleyen zamanlarda sizin ve ekibinizin deneyim, iş ve faaliyet becerilerini arttıracak ilave eğitimlerde verilir. Genel işletme bilgisi ve fast food hizmet deneyimi istenir.

Aklınıza eseni yapabilir ve Burger King bayiliğini satın alabilirsiniz. Burger King bayiliği almak sizin için harika bir iş girişimi olacaktır. Burger King bayiliği almak için ayrıcalıklı olmanıza gerek yoktur ve doğrusunu isterseniz bayi olduğunuz taktirde tamamen dost canlısı bir ortama girersiniz. Kırk beş yılık global bir marka olan bu firma bayilik deneyimini gerçekten çok iyi biliyor. Bayilik veren birçok firma arasında en iyi olanlardan birisi Burger King’dir ve en hızlı büyüyen bayilik sistemleri arasındadır.

 

Burger King Bayilik Şartları

1-Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

2-İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımızın için depolar dahil 120 m2 alan yeterli olacaktır.

 

Burger King bayilik bilgileri

Kuruluş tarihi: 1954

Marka kiralama: 1961

Başlangıç maliyeti: 50,000 dolar

Toplam yatırım: 500,000 dolar – 2,8 milyon dolar

 

Burger King Bayilik Kar Marjı ve Aylık Kazancı Ne Kadar?

Burger King bayilik kar marjı restoranın açılıdığı konuma ve çalışan sayısına göre değişmekle birlikte ortalama %13- %20 arasında olmaktadır. Aylık kazancı ise restorandan restorana çok değişken olabilir. Bu sebeple net bir şey söylemek doğru olmaz. 100 bin TL de olabilir 500 bin TL de.

 

Avantajları nelerdir?

1-Bayilik ücretleri. Geleneksel bayiliklere oranla cirodan daha düşük pay alınır.

2-Uygun fiyat: Dev zincirler arasında en düşük maliyetli bayilik Burger King’dir.

3-Özel teşvik programları: Sürekli devam eden eşsiz destek programlarına devam eder.

 

Dezavantajları nelerdir?

Biz herhangi bir dezavantaj bulamadık. Burger King tüketicilerin ilk fast food tercihi olmasa bile muhteşem pazar araştırmaları ve sınırsız destekleri sayesinde karlı bir iş kurmanıza yardımcı olacaktır.

 

Detaylı bilgi için

Detaylı bilgi için (0212) 310 66 00 numaralı telefondan Franchise Departmanını arayabilirsiniz.
Burger King® Franchising sistemine göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İnternet adresi: www.burgerking.com.tr

 

Bayilik başvurusu için

Ön başvuru yapmak için tıklayınız.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir