Buz otomat makinesi bayilik fırsatı

Tanım: IceBorn’u geliştiren Ice House America hızla büyüyen buz otomatı segmentinden faydalanmıştır ve dünyanın ilk tüketiciye dönük buz otomatı markası olmuştur.

Fırsatlar: Türkiye genelinde birçok ülkede tek üniteli, çok üniteli ve bölge geliştirme fırsatları.

İşletme ruhsatı: franchise

Gereken minimum nakit: 20,000 dolar

Eğitim: var

 

Ice House America’nın otomat devrimi

IceBorn, Ice House America’nın yeni su ve buz otomat bayiliğidir. On sene önce kurulan Ice House America insanların toptan su ve buz alımıyla ilgili düşüncelerinde devrim yaratmıştır. IceBorn tüketicilere kolaylık sağlayan, isteğe bağlı, bölgeye özel, sağlıklı ve taze toptan buz ve su sunuyor. Ice House America buz otomat makinalarının rakipsiz üreticisi ve işletmecisidir.

 

Ev yapımı güzellik

Ice House America tarafından geliştirilen IceBorn dünyanın ilk buz otomatı markasıdır. “Kaynağından gelen tazelik” sloganıyla yola çıkan marka tüketicilere kalite, kolaylık ve tazelik vaat ediyor.

Buzun doğru biçimde markalanması, üretilmesi, pazarlanması ve satılması için algı değişikliği yaratmak gerekir ve bunun için de doğru mühendislik ve teknolojinin kullanılması gerekir. Markanın mühendisleri ve teknisyenleri önemli teknolojik avantajlar sunmaktadır ve makineler patentle korunmaktadır.

Şirket makinelerin performansını, dayanıklılığını ve kalitesini kalıcı biçimde geliştirmek için araştırma ve geliştirme yatırımları yapıyor. SmartIce™ uzaktan yönetim sistemi Ice House işinizi istediğinizden her noktadan yönetebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir.

 

Büyüme fırsatı

Paketlenmiş buz endüstrisi 4 milyar dolarlık bir iştir. IceBorn ayaklı ürün olması, günde 24 saat hizmet vermesi ve kullanışlı olması gibi özellikleriyle sektörü yeniden şekillendirmiştir. Buz otomat makinalarını iyi fiyatlardan sunduğu ve franchise programı desteği verdiği için alanında en çok tanınan marka olmuştur.

 

Belirgin profesyonel gelişim

Şirket yeni ve varolan bayilerine profesyonel eğitim ve gelişim fırsatı sunar. Eğitim sırasında iş modeli, otomat avantajları, teknolojik avantajlar, markalama stratejisi, marka tanıtımı ve marka yönetimi öğretilir. Ayrıca bayilik faaliyetinin geliştirilmesi, müşteri tabanının oluşturulması ve karın arttırılması için marka mesajlarının nasıl verilmesi gerektiği ve grafik standartlarının nasıl olması gerektiği öğretilir.

Yaza özel ne iş yapabilirim diyenlere özel kazançlı iş fikirlerini ve bayilik veren firmaları araştırmaya devam edeceğiz.

Buz otomat makinası bayiliği hakkında detaylı bilgi için yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir