Bayilik alarak cep telefonu tamir dükkanı açmak ister misiniz?

Siz de yüksek kazançlı bir cep telefonu tamir dükkanı açmak istiyorsanız Digital Doc bayilik fırsatından faydalanın! Digital Doc cep telefonu ve elektronik tamir merkezi Türkiye’de bayilikler vermeyi düşünüyor. Digital Doc ülke genelinde ve cep telefonları, akıllı telefonlar, tabletler, iPodlar, laptoplar, masa üstü bilgisayarlar, kameralar ve diğer elektronik cihazların tamirinde uzmanlaşacak bayiler arıyor. Digital Doc dalgalı pazarda yüksek kazançlı bayilik fırsatı sunuyor.

Toplam yatırım aralığı: 83,000 – 137,000 TL

Gerekli minimum döner sermaye: 29,000 TL

İmtiyaz bedeli: 29,000 TL

Kaç yılından beri faaliyette: 2010

Master ve bölge geliştirici mevcut mu: evet

Digital Doc, hiçbir deneyiminiz olmasa bile, gelişen pazarın avantajlarından faydalanarak size eşsiz bir franchise fırsatı sunuyor. Halihazırda dünyada 5.2 milyar aktif mobil telefon abonesi ve buna ek olarak halihazırda 1.2 milyar kişisel bilgisayar kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Ülkemizde ise 60 milyonun üzerinde cep telefonu kullanıcısı bulunmakta ve bu sayı her geçen yıl artmaktadır.

Bu franchise fırsatı sizi geniş bir müşteri tabanına bağlayacaktır. Bazı telefon üreticileri ürünleri için garanti sunarken, müşterilerin birçoğu mobil cihazları olmadan birkaç saatten fazla idare edemez ve cihazı tamir için üreticiye göndermek yerine yerel tamir merkezlerine ödeme yapmayı tercih ederler. Buna ek olarak üretici garantileri genellikle kaza sonucu oluşan hasarların %70’ini kapsamaz.

 

Başlangıç eğitimi

Digital Doc’un kapsamlı bir eğitim programı vardır ve tamire veya teknoloji kullanımına bakılmaksızın aynı kalitede hizmet sunulur. Kendi Digital Doc tamir merkezinizi idare etmenin diğer önemli noktaları da bu eğitim programına dahildir.

telefon-bayilik

Sürekli destek

Her bayisinin başarısını Digital Doc kadar önemseyen başka bir firma bulamazsınız. Bazı franchising veren firmalar kendilerini pazarlayıp satarlar ancak başlangıç eğitiminden sonra bayilerini unuturlar. Digital Doc LLC’de işler böyle yürümez. Digital Doc bayilik sistemi sürekli destek anlayışına bağlı olarak kurulmuştur.

Daha önce tamir etmedikleri bir cihazla ilgili bayiye yardımcı olmak ve cihazın düzgün bir şekilde tamir edilmesini güvence altına almak için webcam aracılığı ile bayilere aşama aşama talimat verilir. Yeni bir cihaz pazara girdiğinde cihazı parçalamak ve bayilerine adım adım monte etme kılavuzu sunmak için bu yeni ürünü en kısa sürede temin eder. Aynı zamanda “Bayi” web portalına da video yüklerler.

 

Bayilik başvurusu

Bayilik başvurusu yapmak için yazımıza yorum bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Kulağa fena gelmiyor ama yedek parça temini ve garanti dahili yapılacak işlemlerde işçilik ücretleri en büyük soru işaretleri.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir