Cold Stone® Dondurma Bayilik Şartları

Tanım: Cold Stone Creamery bugün en çok konuşulan dondurma şirketlerinden biridir ve olası bayi sahiplerinin de aynı mükemmellik standartlarına ulaşması için şirket tarafından eğitim ve destek verilir.

Fırsatlar: Dünya genelinde franchise fırsatları

İşletme türü: franchise

Bayilik maliyeti: 100,000 dolar

Eğitim: var

 

Birinci sınıf dondurma deneyimi

Cold Stone Creamery® bugün dünyada en çok konuşulan dondurma şirketlerinden biridir. Ve şirket durumun bu şekilde devam etmesini istiyor. Cold Stone Creamery dondurmalarını “Süper Birinci Sınıf” olarak tanımlıyor. 25 yıldan uzun süredir hizmet veren markayı kalitesinden dolayı herkes biliyor ve bu nedenle olası bayilerin müşteri tabanı oluşturması kolay oluyor.

 

Dondurmaları ne kadar iyi?

Şirket 1’den 10’a kadar bir puan  sıralaması yapılsa dondurmalarının 11,5 ölçeğinde olduğunu iddia ediyor. Her dükkan birinci sınıf dondurmaları ve waffle külahlarını günlük olarak hazırlıyor. Taze pişmiş brownieler, markalı karışımlar, meyveler ve çerezler donmuş granit taş üzerinde karıştırılıyor. Cold Stone Creamery dükkanlarında eşsiz CreationsTM dondurmalardan kekler ve shakeslere, dondurmalı cupcakelerden kurabiye ve sandviçlere kadar bir sürü lezzet bulabilirsiniz.

Cold Stone Creamery inanılmaz dondurmalar sunmaktan fazlasını yaptığını iddia ediyor ve insanları mutlu ettiklerini söylüyor.

Müşteriler Cold Stone Creamery dükkanlarından içeri girdikleri anda aradıkları her şeyi bulabiliyor.

 

Bayilik sahipliği deneyimi

Cold Stone Creamery bayilerine sundukları kapsamlı destekle gurur duyuyor. Cold Stone Creamery’e katılan bayiler asla yalnız kalmıyor çünkü şirket attıkları her adımda yanlarında oluyor. Özel Cold Stone ekibi yer seçimi, tasarım ve inşaat gibi önemli ön açılış adımlarında ve aynı zamanda büyük açılışın planlanmasında bayilik sahiplerine yardımcı oluyor. Şirketin sahip olduğu dondurma sektöründeki deneyimi giriş ücreti ve faaliyet giderleri gibi maliyetlerin de düşürülmesini sağlıyor.

 

İletişim

Yetkili : Tevfik Özkavcı
Adres : Alemdağ Cad. Masaldan İş Mrkz. A Blok No : 46 D: 9-10 Çamlıca Üsküdar / İstanbul
Tel : 0216 443 11 11
Fax : 0216 443 11 12
E-Mail : info@coldstonecreamery.com.tr

Dondurma dükkan açmak istiyorum diyen girişimciler için bayilik veren dondurma firmalarını ve şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir