Ctrl Alt Del Kahve Seti

Bir tasarımda ilginç, güzel ve olağan dışı ne varsa ctrl alt del kahve seti ile bir araya gelmiş. Adından da anlaşılacağı üzere bir kahve seti olan ürün, bir klavyenin tuşları gibi duruyor.  Bilgisayar klavyesinden esinlenilerek yaratılan ctrl alt del kahve seti alışılmışın dışındaki tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Son derece estetik ve ilginç bir tasarım olan ürün, kahve içerken kullanılıyor. Kahvenizle birlikte yanınıza su ya da başka bir içecek olabileceğiniz üçlü bir takım durumunda. Ya da 3 kişilik kahve buluşmalarınızda, ofislerinizde ya da evlerinizde ağırlayacağınız misafirlere kahve sunumu için oldukça değişik ve hoş bir ürün durumunda. Misafirlerinizden tam not alacak olan ürün, o günkü kahve toplantınızın konusu olacak nitelikte. Çünkü oldukça iddialı bir ürün ve adından çok söz ettireceği kesin.

Kafe ya da restoran işletmelerinde kullanılabilecek ürün, işletme sahiplerinin de büyük ilgisini çekebilecek nitelikte. Pazara iyi bir satış potansiyeli ile girebilecek ürün sayesinde, iyi bir girişim gerçekleştirilebilir. Sıra dışı ve yenilikçi olan her şey gibi bu şirin tasarımın da büyük ilgi görmesi ve her kitleye hitap edebilmesi bakımından satışı da pazarlaması da oldukça kolay olacak. Dünyanın her yerinde yenilikçi tasarımlar her daim büyük ilgi görmüştür.

Bu modern ve yenilikçi ürünle ticaret piyasasına atılma fırsatı yakalayanlar, büyük satışlar elde edebilecek. Ürün uzmanlarının da onay verdiği ve çok ümitli olduğu ürün, ticarette, gerek üreticiye, gerek satıcıya, gerek pazarlamacıya yeni kapılar açacaktır. Hediyelik eşya mağazalarında da satılabilecek olan ürün, ev ve mutfak araç gereçlerinin satıldığı mağazalarda da satılabilir. Ev hanımlarının uğrak noktası olan mutfak araç ve gereçleri satan mağazalarda ürün büyük ilgi görecek.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir