Salıncaklı Masa

Tasarımcılar artık sınır tanımayan ürünlerine salıncaklı masa da dahil oldu. Gerçekten çok ince bir fikrin ürünü olan ve dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan bu eşsiz tasarım her kesimden tüketicinin ilgisini çekiyor. Salıncaklı masa küçüklere keyifli yemek saatleri sunarken büyüklere de çocuklarını yeniden yaşatma şansı veriyor. 8 kişilik bir oturma alanından oluşan ürün farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle evinde sıra dışı bir hava yaratmak isteyen tüketiciler bu masadan asla vazgeçemeyecekler. Ürünün bir başka önemli özelliği de şık tasarımı yanında sağlamlığı. Buna birde cazip ödeme imkanları eklenince ürün daha da göz alıcı bir hal alıyor.

Anne ya da babaların çocukları en zor ikna ettikleri konuların başında yemek geliyor. Buna ödül ya da ceza gibi çeşitli alternatifler üretmeye çalışan ebeveynler bu masa ile birlikte artık daha yemek hazır olmadan çocuklarını masada görme imkanına sahip olacaklar.

Misafirliğe gelen arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla da rahat ve konforlu bir şekilde oturma olanağına sahip olabilirsiniz. Ürünü tüketiciye sunan firma aynı zamanda gelen talepler doğrultusunda çeşitli bayilik seçeneklerini de sizlere sunuyor. Özellikle tatil yörelerindeki daireler ya da villalar için düşünülen alternatifler ürünün pazarlanmasında da size çok büyük bir kolaylık sunuyor. Eğer ürünün satış kısmını düşünüyorsanız bu konuda fazla zorlanacağınızı sanmıyoruz. Kendi alanında bir ilk olan bu ürün hem şıklığı, hem rahatlığı hem de farklı tarzıyla size çok fazla ürünü anlatma zahmetine sokmadan kendi kendini pazarlayacaktır. Ya da büyük mobilya firmalarıyla yapılacak görüşmeler doğrultusunda kendi mağazalarında teşhir amaçlı bırakılacak bir ürün örneği gelen müşterilerin gözünden asla kaçmayacaktır. Şimdiden hem güzel bir gelir kaynağı hem de güzel bir eşya olarak kafanızdaki yerini almış olmalı.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir