Katlanır Ranza

Birden fazla çocuğu olan her ailenin ihtiyacı olan katlanır ranza, sağlamlığı ve fonksiyonelliği ile oldukça ilgi çekiyor. Kaliteli malzeme ve titiz bir işçilik ile hazırlanan katlanır ranza çocuk odalarında oynamak için geniş alan oluşturması açısından ailelerin yardımına koşuyor.

Apartman ortamında geniş ve ferah çocuk odaları bulabilmek çok mümkün olmuyor. Birden fazla çocuğu olanlar ve yer sıkıntısı çekenler için tasarlanan, katlanır ranza kullanışlı yapısı ile yer sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Sabah olunca katlanabilen bu ranza çocuk odanızda çocuklarınız rahat hareket etmeleri için geniş bir alan sağlıyor.

Sizde eğer girişimci bir ruha sahipseniz, çalışmak istiyor fakat masa başı mesaili işlerden sıkılıyorsanız, katlanır ranza satışı yapabilirsiniz. Herkesin çevresinde muhakkak birden fazla çocuğu olan aileler vardır. Bu ailelerden birisi ile yapacağınız ilk görüşmede tanıttığınız ürünün ne kadar kullanışlı olduğu konusunda ikna etmenize bile gerek kalmayacak. Yeter ki siz tanıtımını yapacağınız ürünün hedef kitlesini iyi belirleyin. Tanıtım yapılan ürünler içinde belki de en kolay pazarlamasının yapılacağı ürün katlanır ranzadır.  Çünkü yer darlığı ve eşya fazlalığı her ailenin ortak sorunudur. Sabah olunca katlanan ve odada büyük bir alan açılmasını sağlayan bu sistem çevrenizdeki her aile tarafından ilgi görecektir.

Ürün tanıtımı ve pazarlaması yapmak isteyenler genellikle hedef kitleye ulaşamamaktan şikâyet ederler. Ancak bu ürün için farklı bir hedef kitle aramanıza bile gerek kalmayacak.  Herkesin çevresinde çocuklu aileler vardır. Bu aileler sizin hedef kitleniz olacak ve sonrasında zaten bu aileler sizin ürününüzün tanıtımını yapacaklardır. Sizin yapmanız gereken sadece ilk adımı atmaktır, yapacağınız ilk tanıtımın sonrasındaki getiriniz zaten sizin memnun kalmanızı sağlayacak ve ürünü sattığınız ailenin yapacağı tanıtımda sizin satışlarınızı arttıracaktır.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir