Yıkanabilir Klavye

Bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunulan yeni bir ürün olan yıkanabilir klavye size pratik çözümler sunmak üzere hazırlanmıştır. Bilgisayar kullanıcıların en çok şikayet ettikleri durumlardan biri olan sıvı teması ile oluşan arızalara artık bir son vermeyi amaçlayan yıkanabilir klavye hem ucuz fiyatı hem de pratikliğiyle kullanan herkesin hoşuna gidecek şekilde tasarlanmış bir ürün.

Gelişen teknolojiyle birlikte evlerimizde artık bilgisayarlarımızı çocuklarımıza kaptırdık desek doğrudur. Özellikle çıkan yeni oyunlarla beraber hepsi birer oyun canavarı olmuş durumda. Hatta yemeklerini bile bilgisayar başında yemek istiyorlar. Bunun kaçınılmaz sonu olarakta içilen sıvıların bazı zamanlar bilgisayar üstüne dökülmesi kaçınılmaz oluyor. Sıvı temasına giren bilgisayarlar aynı cep telefonlarında olduğu gibi kısa süre içinde arıza veriyor. İşte yıkanabilir klavye bu arızalara son vermeyi amaçlıyor. Ne kadar sıvı dökülürse dökülsün çalışmaya devam eden bu yeni klavye modeli sadece çocuklar için değil elbette. Bilgisayarı kullanan büyüklerde en az çocuklar kadar sakarlıklar yapabiliyorlar. Gerek evde gerekse iş ortamında ufak bir dalgınlık sonucu yanımıza aldığımız çay, kahve ya da suyumuz bir anda klavyemizin üstüne dökülebiliyor. Sonuç olarak bu durum bize hem maddi kayıp hem de fazlasıyla zaman kaybına neden olabiliyor. Evimizde internet üzerinden gazete okurken ya da iş yerimizde raporları okurken yapılan küçük çay ya da kahve keyifleri tatsız sonlanabiliyor.  Bu ürün herkes için güzel bir alternatif sunmakta.

Bu ürünü pazarlamakta oldukça mantıklı bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle büyük şirketlerde herkesin bilgisayar kullandığı düşünülürse hiçbir yöneticinin bunu almaya itirazı olacağını sanmıyorum. Ya da günümüzde çok yaygın olarak gençler tarafından kullanılan internet cafeler bu ürünün pazarlanması için aklımıza gelen ilk yerler arasında yer alabilir.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir