Daha Popüler Görünmenizi Sağlayacak Sahte Arkadaş Kiralama Hizmeti

Siz değerli okuyucularımız için dünyanın dört bir yanından en ilginç iş fikirlerini ve girişimcilik haberlerini araştırmaya devam ediyoruz. Gün geçmiyor ki Japonya’dan ilginç bir iş fikri ile daha karşılaşmayalım. İşte karşınızda sahte arkadaş kiralama hizmeti…

Pek arkadaşınız olmamasına rağmen Facebook üzerinde sosyal hayatınızla ilgili böbürlenmek mi istiyorsunuz? Yeni ve çekici bir partner ile fotoğraf paylaşıp, eski sevgilinizi kıskandırmak istiyor ancak yeni bir eş bulamıyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok. Bu Japon şirketi, çevrimiçi dostlarınızı kıskandıracak eğlenceli bir fotoğraf çekimi için size seve seve sahte arkadaşlar ve sevgililer gönderiyor. Ancak bunun için bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Sosyal medya, görünüşe göre birçok kişi için çok önemli ve Family Romance adındaki bir Japon şirket, müşterilerine bu konuda yardımcı oluyor. İster iş arkadaşlarınıza ofis dışındaki hayatınızda oldukça eğlenceli olduğunuzu göstermek isteyin, isterseniz de aktif sosyal hayatı olan özel birilerini etkilemek isteyin, şirketin Real Appeal hizmeti etkileyici fotoğraf çekimleri için istediğiniz kadar sahte arkadaş sağlıyor.

Müşteriler, elde etmek istedikleri amaca bağlı olarak belirli bir yaştan, cinsiyetten veya belirli vücut ölçülerine sahip sahte arkadaşlar talep edebiliyor ve şirketin web sitesinde bulunan bir dizi çalışan fotoğrafından nihai seçimlerini yapabiliyorlar. En az iki saatlik sahte arkadaş kiralamak için ise yaklaşık 250 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Bu ücrete ek olarak diğer tüm masrafları da karşılamanız gerekiyor (seyahat, konaklama, içecekler, vb).

Family Romance tarafından sağlanan sahte arkadaşlar aynı zamanda sahte sevgili olarak da davranarak müşterilerin eski sevgililerine hayatlarına devam ettiklerini göstermelerini veya onları kıskandırarak onları geri elde etmelerini olanaklı kılıyor. Daha gerçekçi görünmesini sağlamak için müşteriler aynı sahte arkadaşı birden fazla fotoğraf çekimi ya da gelişen romantik ilişkileri için tekrar kiralayabiliyorlar. Eğer etkili fotoğraf çekimleri için yeterince iyi fikirler bulmakta zorlanıyorsanız, şirket bu konuda da size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor.

Real Appeal, Family Romance şirketinin sunduğu çeşitli hizmetlerden sadece birisi. Örneğin kişi başı 500 liraya ailenizi, kocanızı ve çocuklarınızı canlandırabilecek oyuncular veya gerçek arkadaşlarınız ve ailenizin önünde çok popüler görünmek için düğün merasiminize bir grup insan bile kiralayabiliyorsunuz.Bunların yanında kendi adınıza özür dilemesi için birini dahi kiralayabiliyorsunuz. Harika hayatınızı yaratmak için neye ihtiyacınız olur ise Family Romance bu konuda size yardımcı olabiliyor.

 

İlginizi çekebilir

İlginç Olduğu Kadar da Başarılı Olan İş Fikirleri
Benzersiz İlginç Para Kazanma Yolları

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir