Döner Kebab Bayilik Şartları

Tanım: Döner Kebab, sadece kaliteli malzemelerle hazırlanmış lezzetli ve sağlıklı kebaplar satan bir firmadır. Döner Kebab bayilik alanlara gelirlerini arttırma fırsatı sunuyor. Fast food sektöründe iş kurmayı düşünenlerdenseniz bu bayilik fırsatını kesinlikle es geçmemenizi ve incelemenizi öneririz.

Fırsatlar: dünya çapında

İşletme türü: franchise

Minimum yatırım: 45,000 dolar

Eğitim: var

“Döner Kebab” nedir?

“Döner Kebab” geleneksel kebapları tamamen sağlıklı bir yaklaşımla sunan dinamik bir kebap fast food satıcısıdır. İlk dükkanlarını 1988 yılında Berlin’de açtılar. O günden beri Avrupa’nın ve Birleşik Arap Emirliklerinin bir numaralı kebapçısı olmak, ilkelerini ve prosedürlerini, özgün geleneksel baharat karışımlarını ve özel ürünlerini mükemmelleştirmek ve yenilikçi pişirme süreçleri geliştirmek için çalışıyor.

Etleriyle ve tamamı sağlıklı yemek tecrübeleri ile gurur duyuyorlar. Kaliteli malzemelerle kombinlenen güçlü marka bilinci bayilerine büyümeyi ve sadık müşteri tabanını garanti ediyor.

Döner Kebab’ın kebapları en kaliteli malzemelerden yapılıyor.

Ürünlerde kullanılan 100% dana, kuzu ve tavuk filetoları alanında lider olan firmalardan alınıyor. Taze ve yerli üretim sebzeler kullanılıyor ve özel ekmekler günlük hazırlanıyor.

Döner Kebab kendi kebaplarını yapan diğer firmalardan ciddi anlamda farklı olduğunu iddia ediyor. Hemen hemen hiç koruyucu madde içermeyen ürünler besin açısından ses getiren gurme yemek tecrübesini sunmaktadır.

 

Bu işte başarılı olmak için:

Kendilerini rakiplerinden farklılaştırmak için özgün, yenilikçi ve eğlenceli menüler yaratıyorlar.

Daima maliyet kontrolü yapıyorlar ve büyüme politikası olarak muhafazakar yaklaşımı uyguluyorlar.

Bayilik açmak isteyenlere fazlasıyla finansman sağlıyor ve planlı büyümeyi garanti altına almak için bayilerle yakın çalışıyorlar.

Yüksek kalite ürünler satıyorlar.

Müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor ve mükemmel hizmet seviyesini devam ettiriyorlar.

Fast food işindeki en önemli iki değeri teşvik ediyorlar: marka ve imaj. Bunun nedeni marka ve imajın pazarlama iletişimindeki ana etkenler olmasıdır.

Hedef pazara yakın araç trafiği yüksek alanlara erişim.

 

Başlangıç desteği

1 – Döner Kebab genel merkezinde ve firmanın sahip olduğu dükkanlarda iki haftalık başlangıç eğitimi.  Seyahat ve konaklama franchisee tarafından karşılanır.

2 – Nihai yer seçimi Döner Kebab’ın onayından geçer.

3 – Franchise bölgesinde yapılan 2 haftalık ön lansman eğitimi Döner Kebab operasyon personeli tarafından verilir.

4 – Bir hafta süren lansman sonrası destek ön açılış ve açılış etkinliğini, görev başı eğitimi ve dükkan gözlemlemeyi kapsar.

5 – Teknik destek özelleştirilmiş dükkan tasarımları, yerleşim planları, yapı malzemeleri, örnek çizelgeler ve yer gelişim planlarını kapsar.

6 – Ekipman, mobilya, sabit eşya ve teçhizat tedariği.

7 – POS, muhasebe, raporlama ve diğerleri gibi yazılım programlarının tedarik edilmesi ve özelleştirilmesi.

8 – Döner Kebab pazarlama programları ve özelleştirilmiş pazarlama planı, tasarım ve çizimlerle ilgili destek ve rehberlik hizmeti sunar.

 

Eşsiz iş teklifi

  • Döner Kebab dikkat çeken yemek tecrübesi dışında bir sürü avantaj sunar.
  • Kanıtlanmış ürün ve marka.
  • Eşsiz et ve sos füzyon konsepti.
  • Özel baharatlarla hazırlana orijinal döner eti ve tavuğu.
  • Özel tarifli soslar.
  • Orijinal Döner Kebab ekmeği.

Döner ve kebap dükkanı açmak isteyenler için en popüler bayilik veren firmaları ve franchise fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz. Başvuru ve detaylar hakkında bilgi edinmek için yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir