Doubleshot Coffee Bayilik Şartları

Doubleshot Coffee 8 ülkede hizmet veren ve uluslararası marka olan bir kahve zinciridir. Doubleshot Coffee markasının master franchise haklarını alan şirket ilk mağazasını geçtiğimiz yıl açmıştır. İlk bayiliği veren firmanın toplamda 2 şubesi olmuştur. Doubleshot Coffee yatırımcılara kurulum maliyeti düşük ve işletmenin kolay olacağı bir konsept sunmaktadır. Yüksek karlı bir iş olan Kahve dükkanı işletmeciliği konusunda TÜRKİYE’deki bütün markalardan farklı olarak avantajlar sunan firma Take-away tarzında kahve satışı ve yan ürünlerin satışını yapmaktadır.

Doubleshot Coffee 2018 sonuna kadar 15-20 adet bayilik vermeyi hedeflemektedir. Kahvelerimiz %100 Arabica çekirdekten üretilmektedir. Doubleshot Coffee girişimci adaylarında işine ilgisi yüksek, vizyonu geniş ve her türlü gelişime hızla uyum sağlayabilecek özellikler aramaktadır. Kahve bayiliği için cadde üzeri insan geçişi yoğun olan lokasyonlar tercih edilmektedir. Alışveriş merkezleri ve işlek caddelere öncelik tanınmaktadır. Öğrenci ve kurumsal çalışan trafiğinin yüksek olduğu yerlere de bayilikler verilecektir.

 

Doubleshot Coffee Yatırım Tutarları

Doubleshot Coffee 100 m2 civarı bir kahve konsepti için dekorasyon, kurulum, mutfak ekipmanları ve eğitim dahil olmak üzere komple kurulum yapmaktadır. Doubleshot Coffee açmanın toplam maliyeti 250.000 liradır. Bu miktar lokasyonun m2’sine göre değişebilmektedir. Avm veya işlek caddelerde açılacak olan yerlerde özel mimari çalışma yapılır ve ortalama 3-4 hafta içerisinde kahve dükkanınız size teslim edilir.

Doubleshot Coffee ilerleyen dönemde kiosk modelleri ile de bayilikler verecektir. Bayilik yatırım tutarlarından isim hakkı bedeli alınmamaktadır. Kurulan bayiliklerin toplam cirosundan pay alınmamaktadır. Sadece reklam ve tanıtım giderlerinden aylık 300 dolar alınmaktadır. Ayrıca kahve pazarlaması ile ilgili de girişimcilere yardımcı olan firmamız ikinci şubesini 14 Şubat’ta Sakarya’da Çark Caddesinde açmıştır. Yeni bayilikler vereceğimiz yerlerde bayi adaylarına lokasyon koruması uygulanacaktır.

Doubleshot Coffee ile ilgili bayilik almak isteyen girişimciler bizden aşağıdaki formu doldurarak sunum dosyası isteyebilirler.

 

Doubleshot Coffee Bayilik Başvuru Formu

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir