Dünyanın en pahalı köpek kulübesi

Samsung İngiltere köpekler ve köpek sahipleri için harika bir ürün geliştirdi. Köpekler için ileri teknoloji rüya ev… Eşsiz köpek kulübesi otomatik yiyecek dağıtma makinesi, çimle kaplı koşu bandı,  hidroterapi havuzu, fotoğraflarla kaplanabilecek vinil duvarlar ve köpeklerin büyük bir keyifle göz atabileceği Samsung Galaxy Tab S ile donatıldı.

Fiyat etiketi 20,000 £ ( yaklaşık 30,000 dolar ) olan “Samsung Dream Doghouse” dünyanın en pahalı köpek kulübesi.

en-pahali-kopek-kulubesi

Samsung Electronics İngiltere başkanı Andy Griffiths şunları söylemiştir: ” Samsung Dream Doghouse isimli rüya kulübe ile ülkenin, büyüyen teknolojiyi kullanma trendini yansıtmak istedik. Sosyal medya profilleri olan köpeklerden, uzaktayken köpeklerini kontrol etmek için görüntülü arama yapan sahiplerine kadar teknoloji günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Samsung Dream Doghouse hem şık hem de modern. Ayrıca geleceğin zeki köpeklerinin ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojik özellikleri barındırıyor.”

Samsung’un yaptığı açıklamaya göre şirket 1,500 köpek sahibine anket yaptı ve köpek sahiplerinin %25’inin köpekleri için koşu bandı, tabletler ve televizyonlar istediğini tespit etti. %64 köpeklerinin teknoloji ve aletlerden faydalanabileceğine inanıyor ve %18’i köpeklerinin jakuziye ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Bu inovasyon örneği kulübenin prototipi, tasarımcılar ve fabrikatörlerden oluşan 12 kişilik Samsung ekibi tarafından altı haftada geliştirildi.

Üretim müdürü Brian Dowling şunları söylemiştir: “Kavisli şekiller ve malzemelerin yumuşaklığı modern ve fütürist bir görüntü ve his kattı. Köpeklerin içinde kıvrılabileceği doğal bir şekil.”

Aşağıdaki videoyu izleyerek inovasyon ürünü hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Dünyanın en pahalı köpek kulübesi Samsung Dream Doghouse, geçen hafta Birmingham’da düzenlenen Crufts köpek şovunda görücüye çıktı. Diğer model sosyal medya yarışması aracılığıyla bu ayın başlarında hediye edildi.

Teknolojiyle yaratıcılığın sıkı sıkı sarıldığı benzersiz iş fikirlerini ve başarılı inovasyonları araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir