St. Bernard cinsi köpekler düşük pil sorununu çözecek

mophie Amerika’nın batarya kılıfı üreten en ünlü firmalarından biridir. Daha önce geliştirdiği Juice Pack isimli koruyucu kılıfı ile fiziksel koruma sağlayan ve %120 ekstra batarya ömrü sunan firma, ilginç bir pazarlama kampanyası başlattı. Girişimci firma St. Bernard Kurtarma Vakfı ile bir araya gelerek St. Bernard cinsi köpeklerin yardımıyla insanların düşük pil sorununu çözecek.

İnsanların birçoğu İsviçre Alplerin’de hayat kurtaran Saint Bernard’ları (İtalyan köpek cinsi ) bilirler. Ancak sokağa bırakılmış veya kötü muamele görmüş köpeklerin birçoğuna ev bulan St. Bernard Kurtarma Vakfını çok az insan bilir. Mophie ürünlerini tanıtmanın yanında köpeklerle ilgili farkındalık yaratmak için bu vakıfla işbirliği yaptı. Ve ortaya bu pazarlama kampanyası çıktı.

bernard-kopek

Kampanya çerçevesinde düşük pil sorunu yaşayan katılımcılara bir grup kurtarma köpeği gönderilecek. Mophie Kurtarma Ekibi, katılımcılara etkinlik süresince her gün 12:00 ve 18:00 arasında her saat başı kurtarma köpekleri gönderecek. mophie güç rezervi birimleri ile donatılan köpekler ve ekip, katılımcıları bir başkasının konumunu gerçek zamanlı olarak gösteren Glympse uygulaması sayesinde bulacak.

bernard-kopekler-saj

Kampanyaya katılmak ise oldukça basit. Twitter’dan @mophie etiketi ile tweet atan ve biten bataryalarının ekran görüntüsünü gönderen herhangi biri cihazını şarj edebilecek.

Modern hayat sorunları ile tüylü kurtarıcılara yeni bir misyon ekleyen kampanya, sadece mophie’nin ürünleri için değil aynı zamanda sahiplenme ihtiyacı duyan köpekler için de büyük bir önem arz ediyor.

Borsa Nasıl Oynanır?

İş Fikirleri

Evde Para Kazanma Yolları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir