Dünyanın en ucuz elektrikli bisikleti

İnterneti kasıp kavuran yeni bir trend var – Storm eBike. Bu yüksek teknolojili bisiklet eşsiz yetenekleri ve şok edici fiyat etiketi sayesinde bir sürü destekçi kazandı. Elektrikli bisiklet girişim projesi, kitle fonlaması sayesinde 75.000 dolarlık başlangıç hedefini kısa sürede aştı ve toplamda 5.2 milyon dolara ulaştı.

2 genç girişimci Storm Sonders ve Jon Hopp tarafından geliştirilen Storm eBike batarya ile beslenen motoru olan, çift tekerlekli bir bisiklettir.

Yaratıcısı Storm Sonders sörf yaparken ciddi şekilde yaralandıktan sonra bu bisiklet fikrini bulmuştur. Kaza sonrası yaşadığı hareket yetersizliğinden dolayı sahile kolayca gidip gelebileceği ve durumu itibariyle daha az stres yaşayacağı bir bisiklet konsepti buldu. Üretici Jon Hopp ile birlikte çalıştı ve dünyanın en verimli ve en ucuz elektrikli bisikleti Storm eBike doğdu.

Storm eBike her arazide gidebilen, kar dahil her türlü hava koşulu için uygun olan tekerlekleri ile ön plana çıkıyor. Storm eBike’ın lastikleri pazardaki en büyük ve en geniş lastikler ve sihirli halı üzerinde gidiyormuş gibi bir deneyim yaşatıyor. Büyük tekerleklerin yanı sıra eBike lityum-iyon pili ve saatte 20 mile kadar hız yapmayı sağlayan 350 wattlık motoru ile de dikkat çekiyor. Batarya yaklaşık olarak 90 dakika içinde tamamen şarj oluyor ve tam şarjla 80 km mesafe katedebiliyor. Batarya alışılmışın aksine güneş enerjisini kullanarak da kendi kendine şarj olabiliyor.

İster sahilde, ister dağ yolunda, isterseniz de sokakta olun. Dünyanın en ucuz elektrikli bisikleti eBike; rahatlığı, tarzı ve verimliliği ile bütün beklentilerinizi karşılayacak. Jel takviyeli selesi ve ergonomik olarak biçim verilmiş kauçuk tutma yerleri, sürüş boyunca rahat bir şekilde oturmanızı sağlayacak.

eBike’ın kampanya sitesindeki satış fiyatı kısa bir süreliğine 599 dolardı. Perakende satış fiyatı 1299 dolar olarak belirlendiği için destekçiler eBike’ı daha ucuza aldı. Büyük yankı uyandıran elektrikli bisikletin siyah, mavi, sarı ve yeşil olmak üzere dört renk seçeneği bulunuyor. Storm eBike’ın üretimine 15 Mart’ta başlandı ve mayıs itibariyle siparişlerin yola çıkması planlanıyor.

Başarılı girişimcilik projelerini ve fikirlerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir