Katlanabilir Elektrikli Bisiklet

Yakın zamanda kitle fonlaması sitesi Kickstarter aracılığıyla finansman arayışına çıkan Çinlilerin geliştirdiği Impossible isimli ürün sırt çantasına sığacak kadar küçük ve hafif olan katlanabilir elektrikli bir bisiklettir.

Katlanabilir ve portatif bisikletler 20. yüzyılın başından beri var ancak hala hantal ve ağırlar. Almanya’da geliştirilen diğer modellerden %60 daha küçük olan Kwiggle’ı daha önce görmüştük. Bugün sizleri yeni bir teknolojiyle tanıştıracağız. Çin’de geliştirilen Impossible isimli katlanabilir elektrikli bisiklet sırt çantasına sığacak kadar küçük ve hafif.

Katlandığı zaman küçük bir üçgen şekli alan elektrikli bisiklet, standart sırt çantalarına sığabiliyor ve birkaç hızlı adımda açılabiliyor. Katlandığında tekerlekleri koruyan kılıf açıldığı zaman sele olarak kullanıldığı için ürün küçülüyor. Bisikletlerin birçoğunda geleneksel yatay kaydırma çubuğu tasarımı kullanılırken Impossible’ın fütürist tasarımı daireseldir. Şirket bu tasarım sayesinde bisikletin 85 kiloya kadar ağırlık taşıyabildiğini iddia ediyor. Impossible, hafif motoru sayesinde saatte 20 kilometre hız yapılabiliyor.

Elektrikli bisikletin siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği var ve şirket, aksesuarlar ve kişileştirme seçenekleri sunmayı da planlıyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek harika bir inovasyon ürünü olan Impossible hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir