Evde Ahşap Oyuncak İşi

Evde iş yaparak para kazanmak isteyenler için evde iş imkanları kazandırmaya devam ediyor. Oyuncakları seviyor ve yeterli düzeyde el beceriniz de varsa evde ahşap oyuncak işi aradığınız iş imkanı olabilir.

Oyuncak satmak büyük çaplı bir iştir. Doğumlardan doğum günlerine, yılbaşı, bayramlar gibi tatillere kadar çocuklara farklı türlerde oyuncaklar alınır. Çocuklar için oyuncak yapma konusunda tutkunuz varsa bir oyuncak kursuna katılarak evinizden oyuncaklar yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik evden yapılacak işler arasında düşük maliyetli ve yüksek karlı bir iş olarak diğer ek iş imkanlarından ayrılmaktadır.

 

Çeşitlilik sunun

Ahşap oyuncakların bir sürü çeşidi vardır ve yaşları kaç olursa olsun hem kız hem de erkek çocukları için eğlencelidir. Trenler, yapbozlar, arabalar, uçaklar, bloklar, bankalar, müzik enstrümanları, oyun evleri, alfabe parçaları, sayılar, abaküsler ve ahşap hayvanlar yaratabilirsiniz. Çocukların öğrenmelerine yardımcı olacak, yaratıcılıklarını arttıracak ve becerilerini geliştirecek oyuncaklara odaklanın. Belli türdeki ahşap oyuncaklar yapma konusunda hünerliyseniz bu evde iş imkanı sizin için son derece karlı olacaktır.

 

Kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş oyuncaklar sunun

Müşterilerle çocuklarına almak istedikleri oyuncaklar konusunda beyin fırtınası yaptırın. Müşteriler çocuklarının yatak odalarının veya oyun alanlarının rengine uygun olacak oyuncaklar almak isteyebilir. Oyuncakların üzerine çocukların isimlerini, doğum günü mesajları veya özel mesajlar yazabilirsiniz. Kişisel dokunuşlarınız hem çocukların hem de ebeveynlerin hoşuna gidecektir. Kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş oyuncaklar satmanız müşterilerle ürünleriniz aranızda güçlü bağlar kurulmasını sağlayacaktır ve müşterilerin arkadaşlarına veya aile üyelerine sizden bahsetmelerini sağlayacaktır.

 

Çevre dostu ürünlerin faydalarının altını çizin

PVC kullanılmayan ve temizlenmesi kolay olan ahşap oyuncaklar aileler ve çocukların bakıcıları için  faydalar sağlar. Ahşap oyuncaklar uzun ömürlüdür ve sonrasında akrabaların veya ailenin diğer çocuklarına verilebilir, hayır kurumlarına veya kreşlere bağışlanabilir ve çocuklar için daha emniyetlidirler. Çevre sorunlarıyla ilgilenen kuruluşların belirttiğine göre işlenmemiş ve boyanmamış olan ahşap oyuncaklar plastik oyuncaklara göre çocuklar için daha güvenlidir.

 

Yerel mağazalarla temas kurun

Çevrenizde çocuklar için oyuncak dükkanları, giyim mağazaları veya konsinye dükkanlar varsa bu işletmelerle temasa geçin ve ahşap oyuncaklarınızı dükkanlarında satıp satamayacağınızı öğrenin. Satışların belli bir miktarını teklif edebilirsiniz veya bu işletmeler sizden ürünler alıp kendi fiyatlarıyla yeniden satışa çıkarabilirler. Ayrıca hamile kadın kıyafetleri, eğitici oyuncaklar ve doğum öncesi hediye partisi ürünleri satan işletmelerle de görüşebilirsiniz.

 

Bağışların toplandığı etkinlik fırsatları

Okullarla ve çocuklarla ilgili kuruluş ve derneklerle yaptığınız iş hakkında görüşerek bağış toplanan etkinliklerde ahşap oyuncaklarınızı satıp satamayacağınızı öğrenin. Kabul edilirse en popüler oyuncaklarınızla okulları ziyarete edin ve ailelere, öğretmenlere ve çocuklara oyuncaklarınızı sergileyin. Ziyaretiniz sırasında oyuncakları nasıl yaptığınızı ve hangi tür malzemeleri kullandığınızı anlatın. Ziyaretleriniz esnasında siparişleri alın ve kazancınızın bir kısmını okul veya derneğe verin. Bu sayede bilinirliliğiniz artacak ve müşteri tabanınız genişleyecektir.

Evde ek iş arıyorum ya da evde ne iş yapabilirim diyenler için en güzel evde iş imkanlarını, benzersiz ek iş fırsatlarını ve karlı ek gelir imkanlarını araştırmaya devam edeceğiz. Sevgi ve para ile kalın 

 

İlginizi çekebilir

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir