Evden İç Çamaşırı Satmak

Evden bir ürünün satışını yapmak evde iş yapmak isteyenler için son derece cazip bir iş fırsatıdır. Evden iç çamaşırı satma fikri, bir yandan keyifli ürünler satarken bir yandan da kendine zaman yaratmak isteyen insanlar arasında hızla yayılmaya başlamış bir iş imkanıdır. İç çamaşırları hem erkeklerin hem de kadınların almak isteyeceği ürünlerdir. Pazar yaratmanız gerekmeyen oturmuş ürünlerdendir. Tek ihtiyacınız olan ürünleri nereden alacağınızı ve kimlere nasıl pazarlayacağınızı öğrenmektir.

 

Evden iç çamaşırı nasıl satılır?

1-  Evden satış yapanlar tarafından satılan iç çamaşırı markalarını araştırın. İç çamaşırları sıklıkla toptan online olarak imalatçılardan satın alınır.

2- Evinizde günler düzenleyerek iç çamaşırlarını satmaya başlayabilirsiniz. Geniş bir çevreniz var ise bu çok daha kolay olacaktır. Misafirlerinize atıştırmalıklar ikram edin, rahat bir şekilde oturmalarını sağlayın. Sonra da ilgilerini çekecek satın almak isteyecekleri farklı iç çamaşırlarını gösterin.

3- Açık arttırmayla satış yapılan internet sitelerine üye olarak ürünlerinizi satışa çıkarın. En büyük açık arttırma sitesi olan gittigidiyor her gün milyonlarca insan tarafından ziyaret ediliyor. Rekabetçi fiyatlar sunun ve iyi satış gelirleri elde edebilmek için her parçanın fotoğrafını siteye yükleyin. Her parçanın fiyatının maliyetlerinizi karşıladığından emin olun. Maliyetlere, ürünlerin size gönderilme bedellerini, açık arttırma sitesinin kotasyon ücretlerini ve satışlarınız üzerinden siteye ödeyeceğiniz komisyon oranlarını dahil etmelisiniz. Son fiyatınız bütün bunları karşılamalı artı harcadığınız emeğe değecek şekilde kar etmenizi de sağlamalıdır.

4- Kendi online mağazanızı açıabilirsiniz. Online mağazanızı bir web tasarımcı tasarlayabilir. Ayrıca programlama becerileriniz sayesinde kendiniz de tasarlayabileceğiniz gibi önceden hazırlanmış şablonları da kullanabilirsiniz. Bunlardan herhangi biri online mağazanızı açmanıza yardımcı olacaktır ancak müşterileri çekmenizi sağlayacak olan pazarlamadır. Diğer satış siteleri, blog veya potansiyel alıcıları çeken internet sitelerinde online mağazanızın linkini paylaşmalısınız.

5- İç çamaşırı satmak isteyen alıcılar bulun ve bu alıcılara ürünleri toptan satın. Sizin aracılığınızla toptan fiyatlar üzerinden büyük miktarda iç çamaşırı satın alan alıcılar daha sonra bunları kendi online mağazalarında veya açık arttırma sitelerinde parça parça satarlar. Pazarlama yeteniğiniz var ise toptancı gibi satışlar yapmanız işten değildir.

Evde iş imkanları sayesinde 10 binlerce kişi iş sahibi olmakta ve ailesine büyük katkılar sağlamakta. Cesaretli davranıp bir an önce bir işe atılanlar kendilerinin bile tahmin edemediği başarılara imza atıyorlar. Unutmayın hiçbir başarı denemeden elde edilmiyor.

Evde iş arayanlar farklı iş fikirleri için evde iş imkanları kategorimize göz atabilirler.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir