Evde Diyabetik Pasta İşi

Evde iş yapmak isteyenler için benzersiz ve harika bir iş imkanından bahsetmek istiyoruz sizlere. Pasta konusunda hünerli bir ev hanımıysanız şeker hastalarının veya sağlığına dikkat edenlerin yiyebileceği diyabetik pastalar yapıp satarak evden para kazanabilirsiniz.. Kutlamalar için eğer isterseniz diyabetik yazılı süslemeler de yapabilirsiniz.

 

Diyabetik pasta nasıl yapılır?

Bu şekersiz pastalar agave şurubundan yapılıyor. Agave, Meksika’nın sıcak tropik güneşi altında volkanik topraklarında yetişen ve kaktüsü andıran egzotik bir bitkidir. Agavenin çekirdeğindeki özsudan agave şurubu elde edilir. Agave şurubu baldan daha yoğun tatlıdır ve kana yavaş karıştığından şeker hastaları için avantajlıdır.

 

Agave şurubu nerelerde satılır?

Organik gıda dükkanlarında ve bazı büyük market zincirlerinde bu şurubu bulabilirsiniz. Avrupa ve Amerika’da oldukça yaygın olan bu şurubun satışı ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaktadır.

 

Evde pasta işiniz için ipuçları

Diyabetik pastaları satabilmek için çevrenizde gün düzenleyen kadınlara veya kilolu insanlara yönelebilirsiniz.

Çevrenizdeki insanlara yaptığınız pastalardan bol bol bahsedin ve hatta tattırın. Unutmayın ki ağızdan ağıza reklam en ucuz ve en başarılı reklam çeşididir.

Çevrenizdeki pasta satabileceğiniz dükkanları araştırarak onlara pastalarınızdan bahsedin. Pastalarınızı onlara günlük olarak satabilir ya da belli bir komisyon karşılığında pastalarıbnızı satmalarını isteyebilirsiniz.

Diyabetik pasta işi evde iş imkanı arayan ev hanımları için bulunmaz bir ek iş fırsatı niteliğinde. Yeni gelişen ve bilinmeyen bir pazar olması sebebiyle bu iş imkanı daha da cazip olmaktadır.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir