Görüntülü Balık Oltası

Balıkçılığı ve balık avlamayı sevenler ve bu hobiyi yaşam felsefesi haline getirenler için tasarlanıp üretilen görüntülü balık oltası, balık tutmak ile ilgili tüm bildiklerinizi unutturacak. Harika bir ürün olan Görüntülü balık oltası sayesinde nasıl bir balık yakalamak üzere olduğunuzu bilecek ve zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Normal koşullarda balık avlamak için deniz ya da göl kıyısına gidilir, oltaya yem takılarak suya atılır ve beklenir. Bazen bu bekleme süresi saatlerce sürebilir. En sonunda yakalanan balık su yüzeyine çekildiğinde, hayal kırıklığı yaşanabilir. Bu gibi sinir bozucu durumların yaşanmasına son verecek bir ürün tasarlanıp piyasaya sürülmüş. Bu mucize ürün balık tutma zevkini en üst düzeyde yaşama garantisi veriyor. Yem takılarak suya atılan olta iğnesinin üzerine yerleştirilen suya dayanıklı kamera ve oltanın tutma kısmına yerleştirilen lcd monitör bulunuyor. Bu sayede olta iğnesine yaklaşan balık kamera tarafından görüntüleniyor ve bu görüntüler lcd monitörden izlenebiliyor. Avci da ava devam edip etmeyeceğine karar veriyor. Bu sayede balık tutmak çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Balık avlamak için saatlerce ne beklediğini bilmeden beklemek durumunun sona ermesi ile birlikte heyecanlı av zamanı başlıyor.

Yurt dışında bir süredir tanıtımı ve pazarlaması yapılan görüntülü balık oltası, balık avcılığını sevenler tarafından oldukça ilgi görüyor ve neredeyse yok satıyor. Sizinde pazarlama yapma yönünüz kuvvetli ise ve girişimci bir ruha sahip iseniz görüntülü balık oltası Türkiye distribitörlüğünü alabilir ve pazarlamaya başlayabilirsiniz. Ülkemizin üç tarafının denizlerle çevrili olduğunu ve balık avcılığına ne denli büyük bir ilgi duyulduğunu düşünürsek, görüntülü balık oltası pazarlayarak ne kadar bir kazanç elde edebileceğinizi tahmin etmek hiçte zor değil. Haydi, bir adım atın ve kazanmaya başlayın.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Hakan bey iyi çalışmalar,
    size sorum şu yönde olucak bu ürünün yurt dışı distiribitörlüğü için nereye başvurabilirim?
    yardımcı olursanız çok sevinirim.

    tel no:0553-295-1990

  2. Öncelikle bu fikir için teşekkür ederiz. Ama bu ürünün bayiligi konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

    Telefon : 004552525149

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir