Taşınabilir lüks tuvaletler

Taşınabilir lüks tuvaletler son günlerin en ilginç tasarımı olarak adından bahsettiriyor. Kır düğünlerinde, şirket etkinliklerinde kısacası açık havada yapılabilecek her türlü organizasyonda ihtiyaç duyulan taşınabilir lüks tuvaletler, herkes tarafından olumlu tepkiler alıyor.

Gelişen dünya düzeni içinde hayatı kolaylaştıran ihtiyaçları tasarlayıp piyasaya süren yaratıcı kişiler, maddi anlamda en güçlü kişilerdir. Amerikalı Eliza Kendal’da bu kişilerden birisi. Herkesin ilk duyduğunda yadırgayacağı ancak düşününce ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu fark edeceği taşınabilir lüks tuvaletler tasarlayıp piyasaya sürmüştür. Standart tuvalet anlaşıyışın çok dışında olan bu tuvalet konsepti, her türlü ihtiyaç ve konforu içinde bulunduruyor. Şöyle ki; taze çiçekten farklı sabun çeşitlerine, özel dikiş tamir setinden dudak koruyucu balsama, müzik sisteminden klimaya kadar her türlü ihtiyaç olabilecek ayrıntıya yer verilmiş bu tuvaletler, şu anda dünya üzerinde gelişmiş ülkelerde oldukça ilgi görüyor. Temizlik ve tuvalet ihtiyacının ne kadar önemli olduğunun ve bu ihtiyaca konforlu bir şekilde karşılık verilmesinin ne kadar olumlu karşılandığı hepimizce biliniyor. Sadece Amerika’nın son bir yıl içinde tuvalet ve temizlik sektöründen 1,5 milyon dolar kazanç elde ettiğini belirtmek, bu sektörün potansiyeli hakkında biraz ipucu edinmenize yardımcı olabilir.

Kendi işini kurmak, ancak getirisi büyük olan işlere imza atmak isteyenler için taşınabilir lüks tuvalet tasarlayıp kiralamak kaçırılmayacak bir iş fikri olabilir. Biliyorsunuz ki her insan günümüzde lüksü ve konforu hayatının her alanında yaşamak istiyor. Özellikle temel ihtiyaçlar söz konusu olduğunda sunulabilecek konfor ve birkaç ince detay hemen fark ediliyor ve takdir ediliyor. Sizde bu konudaki yaratıcılığına ve girişimciliğinize güveniyorsanız bir tuvalet içinde ihtiyaç olabilecek tüm ince detayları hesaplayıp bir tasarım yapın,uygulamaya koyun ve ürününüzü kiralamaya başlayın.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir