Halkbank’tan Girişimcilere Özel Kredi

İş kuracağınız için heyecanlısınız. Belki mükemmel bir iş fikriniz var ve kendi işinizi kurmak ve büyütmek istiyorsunuz. İşinizden ayrılma veya bir süre geliriniz olmadan idare etme gibi bazı riskler almaya razısınız. Ama sizi durduran bir engel var: O kadar paranız yok.

İlk bakışta bu büyük bir problem gibi görünebilir, ama sermayenizin olmaması hayallerinizin peşinden gitmenize engel olmamalı. Aslında, eğer ne yaptığınızı biliyorsanız neredeyse hiç şahsi yatırım sermayeniz olmadan bütünüyle bir iş kurmanız ve büyütmeniz mümkün.

 

Halkbankası olarak girişimcilere sunulan destekler

Ülkemizin gelişmesi ve üretimde birçok konuda dışa olan bağımlılığımızın azaltılması için girişimcilerin desteklenmesi gerekiyor. Son zamanlarda ülkemizdeki girişimcilerin gerek devlet gerekse özel sektör tarafından desteklenmesi bu bilincin yavaş yavaş kazanıldığının en belirgin göstergesi.

KOSGEB, girişimciler için destek programları vererek iş fikirlerinin hayata geçirilmesine ve geliştirilmesine yardımcı oluyor. Ülkemizin önde gelen bankaları girişimciler için kredi veriyor. Bu bankaların başında da Halkbank geliyor. Halkbank, yenilikçi ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri sunuyor. Banka, bayilik alarak iş kurmayı düşünen girişimcilerden teknokentlerde faaliyet göstermek isteyen inovatif girişimcilere kadar birçok girişimciyi destekliyor. Desteklenen girişimciler hakkında detaylı bilgi almak için şu linkten faydalanabilirsiniz: http://www.halkbankkobi.com.tr/Girisimciler.aspx

Halkbank girişimcilere ayrıca danışmanlık desteği de vermekte. Girişim ve KOBİ uzmanları girişimci ve KOBİ adaylarının sorularını ücretsiz yanıtlıyor ve onları yönlendiriyor. Danışmanlık hizmeti almak için şu linkten iletişime geçebilirsiniz: http://www.halkbankkobi.com.tr/channels/Girisimcilere-Ozel/Uzmanina-Danisin/Girisimcilik-Uzmanimiza-Danisin/1616

Kısacası ülkemizde girişimci olmak isteyenler ve hayalindeki işi hayata geçirmek isteyenler ülkemizde devlet ve özel sektör tarafından destekleniyor. Sizin de hayata geçirmeyi planladığınız bir iş fikriniz ve projeniz var ise geç kalmadan harekete geçin.

 

İlginizi çekebilir

KOSGEB kredisi nasıl alınır?
Kosgeb kredisi ile kendi işini kuran kadın girişimcinin örnek başarı hikayesi

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir