Hangi İşe Girmeliyim Diyenlere Özel İş Fikirleri

“İş kurmak istiyorum hangi işe girmeliyim?” diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Aşağıda yer alan iş fikirleri girişimci olmaya karar verenlerin para ve başarı kazanma şansını arttıracaktır. Bu iş fikirlerinin her birinden servet kazanamazsınız. Ancak bazılarının bu potansiyeli var ve diğerlerinden de sabit kazanç elde edebilirsiniz.

Ve listede yer alan fikirlerden bazıları diğerlerine göre daha heyecan verici. Ancak iş yapmaktan biraz anlıyorsanız en başarılı işletmelerin insanların ihtiyaçlarını karşılayan basit fikirler üzerine kurulu olduğunu bilirsiniz. Başarılı olmanızı sağlayacak bir sürü iş fikri olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Biz bu yazımızda “hangi işe girmeliyim” diğenlere özel potansiyeli yüksek olan 10 iş fırsatından bahsettik.

 

Medtech

medikal-turizmMedtech medikal aletler geliştirme ve üretme işidir. 3 boyutlu baskı ve açık kaynaklı yazılım ve donanım gibi pahalı olmayan kaynakların birleştirilmesi prototip üretiminin maliyetini düşürmüştür. Ve medikal teknoloji pazarı patlamıştır. 2015 yılında satışların 228 milyar dolara yükselmesi bekleniyor. Tıbbi tedavileri kolaylaştırmak veya daha verimli hale getirmek için neler yapabilirsiniz?

Medikal ürün satışı işine girmek için tıklayınız..

 

Bulut danışmanlığı

bulut-bilisimiBulut bilişimi verilerin internet üzerinde depolanması ve birçok yerden bu verilere ulaşılması teknolojisidir. İnternetin geleceğini bulut bilişiminin şekillendirileceğine inanılmaktadır.

Teknoloji alanında ilerlemek istiyorsanız bu yeni iş alanı sizin ve geleceğiniz için doğru bir seçim olabilir.

 

Organik ve Güvenli Gıda

organik-tarimGıda güvenliği her geçen gün daha da önem bir hale gelmektedir. Tüketicileri tehdit eden sadece hamburger etleri veya az pişirilmiş tavuk etleri değildir. Organik olmayan sebzeler bile kullanıcıya olası bir zarar vermesini önlemek amacıyla üretici tarafından piyasadan bazen geri çekilmektedir. Kendini korumak isteyen tüketiciler gıda alırken çok dikkat ettiği için güvenli yerel gıda hareketi süratle büyümektedir. İnsanların karşı koyamayacağı organik ve güvenli gıda ürünleri üreterek siz de bu pazardan payınıza düşeni alabilirsiniz.

Organik iş fikirleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız..

 

Yaşlı bakım hizmetleri

yasli-bakimYaşlı nüfusundaki artış yaşlı bakımıyla alakalı hizmetlere olan talebi de arttırmıştır. Evde bakım ve huzur evleri en bariz olanlardır. Ancak evinde kalmak isteyen yaşlılara şoförlük, teslimat, catering ve temizlik gibi hizmetlerde sunabilirsiniz. Yaşlı bakım hizmetleriyle ilgili kendi işinizi kurabileceğiniz gibi bayilik fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

 

Yoga

yoga-isi

Spinning ve Pilatesi unutun. Yapmanız gereken iş yogadır.  Yoga hocalarının sayısı her yıl artmaktadır çünkü yoga uyarlanabilir ve ulaşılabilir bir spordur. Karaoke yoga, “Grey” yoga ve sıcak yoga herkes için uygundur. Son moda kıyafetlerden yoga matlarına ve yoga kurslarına kadar her türlü yoga ürünü ve hizmeti için geçtiğimiz yıllarda milyonlarca TL harcanmıştır. Artarak harcanmaya da devam edecektir.

Yoga işine girme konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

İşletmeler için insansız hava araçları ( drone )

hayat-kurtaran-insansiz-hava-araciİş hedefleri için insansız hava araçları kullanmak henüz emekleme çağında olan bir endüstridir ancak insansız hava araçlarını kullanmanın kazançlı yollarını keşfedenler bu işten çok para kazanacaktır.  İnsansız hava araçları haritacılık, tohum serpme, araştırma ve kurtarma çalışmaları için kullanabilir.

İnsansız hava araçları konusundaki fırsatları görmek için tıklayınız..

 

Online bebek ürünleri

online-bebek-urunu-satisiBebek ürünleri son yılların en iyi iş fırsatlarından biri olmaya devam ediyoru. Bebek bezlerinden, kıyafetlere ve ayakkabılara beslenme malzemelerinden, bebek arabalarına ve mobilyalara kadar her türlü bebek ürününe olan talep oldukça yüksek. Bu talep 2015’de de artan hızla devam edeceğinden ve e-ticaret kolaylaştığından online bebek ürünleri işi sizin için harika bir iş fırsatı olacaktır. Bebek takımları sayesinde büyük paralar kazanabilirsiniz.

Online bebek ürünleri satışı işine girmek için tıklayınız..

 

Scooter satışları ve hizmetleri

propan-gucuyla-calisan-scooter50’li yaşlardaki insanların motosiklet kullandıkları reklamları görmüşsünüzdür. Ancak gerçek şu ki 50’li yaşlardaki insanlar genellikle scooterlara biner. Gerek taşınması gerekse de kapladığı alanın daha küçük olması açısından scooterlar tercih edilir. Bu iş fırsatını seçerseniz kasklar ve sürüş eldivenleri gibi malzemeleri de satmayı unutmayın.

 

İşletmeler için çeviri hizmetleri

çeviri-isleriDünya genelinde 7000’den fazla dil konuşulduğunu biliyor muydunuz? E-ticaret büyümeye devam ettiğinden ve kendi memleketlerinin dışına çıkarak dünya geneline yayılmak isteyen şirketlerin sayısı arttığından internet sitelerinin, belgelerin ve videoların diğer dillere çevrilmesi gerekiyor.

Çeviri işine girmek için tıklayınız..

 

Neden bunlar en iyi iş fırsatları?

İş kurarken hiçbir şeyin garantisi yoktur. Ne tür bir işe başlarsanız başlayın gerekli özeni göstermeniz gerekir.

İş fikrini seçtikten sonra yapmanız gereken en önemli şey iş planı hazırlamaktır. İş planı bu iş fırsatının sizin için doğru olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Bu iş fikirlerinden hiçbiri sizi bir gece de zengin yapmaz. Ancak bu iş fırsatları para kazanma fırsatı sunar ve doğru işi, doğru şekilde, doğru yerde ve doğru insanlarla yaparsanız yıllar içinde karlı bir girişime dönüşür.

İş kurmak istiyorum hangi sektöre girmeliyim?” diyen girişimcilere özel en başarılı ve kazançlı iş fikirlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir