Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Tanım: Kahve Dünyası farklılaştırılmış mesajları ve deneyimi ile rekabetçi kahve pazarında kendini güçlü bir biçimde konumlandırmış bir markadır.

Fırsatlar: Türkiye genelinde franchise fırsatları

İşletme türü: franchise

Bayilik ücreti: Şehre ve büyüklüğe göre değişmekte

Eğitim: evet

Kar marjı: %200

Hakkında

2004 yılında kurulan Kahve Dünyası oldukça kişiselleştirilmiş, genellikle “en iyi kahve” ve “en iyi kahve evi” olarak adlandırılan cafe kahvesidir. Kahve Dünyası büyük kahve zincirlerine göre daha samimi ve daha sempatiktir.

Kahve, dünya ekonomisinde petrolden sonra en fazla ticareti yapılan ikinci üründür ve Kahve Dünyası  Türkiye’deki en hızlı büyüyen kahve firması olma yolunda ilerlemektedir. Kahve Dünyası bayilerine, büyük bir şevkle çalışmaları; kar, büyüme ve eğlence yolundan ilerlemeleri için kanıtlanmış ve etkili sistem desteği sağlar.

Kahve Dünyası’nın benzerlerinden farkı, insancıl ve kişiye özel yaklaşımlarından kaynaklanmaktadır. Kahve Dünyası demek yüksek kalite kahve, hepsi doğal ve taze meyvelerden hazırlanan özel içecekler demektir.

 

Bayilik desteği rakipsizdir

Kahve Dünyası olası bayileri için uzmanlığını ortaya koyar, bayilerini farklılaştırmalarına yardımcı olur ve müşteri deneyimini en iyi hale getirir. Ulusal ve yerel seviye sektörü gözlemlemek için zamana ve kaynaklara yatırım yapar.

Özelleştirilmiş cafe ortamları, menüsü ve pazarlama planlarıyla müşterilerine “size özel” duygusu yaşatır ve eşi benzeri olmayan dokunuşlarla müşteriyle temas kurar.

Müşterilerin beklentilerini net bir biçimde anlar ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir cafe ortamı sunar.

kahve-dunyasi-bayilik

 

Bayiliklerin faydalanabileceği diğer fırsatlar

Stratejik yer seçimi yardımı: Kahve Dünyası kira pazarlığı sürecinde ve sürecin doğru, adil ve etkili yapılması konusunda yol gösterir.

Özgün tasarım ve yapı rehberliği: Kahve Dünyası franchise yerleşim ve tasarımında büyük rol oynar. Kahve Dünyası ekibindeki uzmanlar verimliliği ve faaliyetin devamlılığını sağlayacak tasarım modelleri geliştirir.

Sınıfının en iyisi eğitim desteği: bütün bayiler aşamalı eğitim programını tamamlar.

Uygulamalı faaliyet desteği: deneyimli faaliyet ekibi bayilere sürekli faaliyet desteği verir.

Kurum içi pazarlama yardımı: Kahve Dünyası markasını daha da güçlendirmek için bayilerin sadık müşteri tabanı oluşturmasına yardımcı olurlar.

“ Bizi farklı kılan özelliklerimize kendini adayacak ve yüksek kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetleriyle sunacak nitelikli bayiler bulmaya odaklandık. Hedeflerimize odaklanarak ve yüksek standartlarımıza kendini adayacak bayileri tespit ederek ülkenin bir numaralı kahve firması olmak için çaba gösteriyoruz.”

En karlı sektörlerden biri olan kahve sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilere özel bayilik veren firmaları ve şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Dipnot: Bayilik sistemi henüz aktif olmamış olup aktif olur olmaz buradan duyurulacaktır.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir