Gloria Jean’s Coffees Bayilik Şartları

Kahve sektöründe iş kurmak isteyenler için bayilik veren en iyi kahve firmalarını araştırmaya devam ediyoruz.

Gloria Jean’s Coffees Türkiye’de en çok bilinen kahve markalarından biridir ve geliştirdiği ödüllü bayilik sistemi ile dünyanın en hızlı büyüyen bayilik sistemlerinden biri haline gelmiştir.

Gloria Jean’s Coffees bayiliği nasıl alınır merak ediyorsanız işte sizlere A’dan Z’ye Gloria Jean’s Coffee bayiliği:

 

Gloria Jean’s Coffee Hakkında

İlk günden beri sürekli gelişip büyüyen Gloria Jean’s Coffees bugün dünya üzerinde yaklaşık 50 ülkede 1200’den fazla şubesinde hizmet vermektedir ve bu tutkuyu tüm kahve severlerle paylaşmaktadır. Gloria Jean’s Coffees sektöre öncülük eden kahve uzmanlarından ve dünyanın en hızlı büyüyen bayilik sistemlerinden biridir.

Gloria Jean’s Coffees, gelişmekte ve büyümekte olan kahve pazarında başrol oynaktadır. Bayilik ortaklarından oluşan ekip, marka ve markanın ürünleri konusunda oldukça tutkuludur ve başarılı olma konusunda kararlıdırlar.

Güçlü bayilik sistemiyle tanınan firma yakın zamanda 3. defa “International Master Franchise Partner” ödülünün sahibi oldu ve e-öğrenme ile iletişimde gösterdiği gelişim sebebiyle, Bayilik Veren Firmalar MYOB Uzmanlığı Ödülleri’nde “İnovasyon” ödülüne layık görüldü.

Her misafirine en üst noktada kahve deneyimi sunmaya kendini adamış olan markanın farkı elde yapılmış kahveye olan tutkusundan gelir.

Gloria Jean’s Coffees en sevilen ve en itibarlı kahve şirketlerinden biridir. Kahve tedarik ettikleri ve kahve sundukları her noktada olumlu bir etki yaratma amacını taşırlar. Gloria Jean’s Coffees partner programları aracılığıyla yerel ve ulusal topluluklara destek verir.

Gloria Jean’s Coffees, bayilik modelini global ölçeğe yükseltmek için son birkaç yıldır yeni kaynaklara, sistemlere ve araçlara büyük yatırım yapmıştır.  Gloria Jean’s Coffees, franchise sahiplerinin işletmelerini güçlendirmelerine ve sağlam bir iş modeli oluşturmalarına yardımcı olmak için çığır açan platformlar, sistemler ve araçlar kullanır.

Gloria Jean’s Coffees, Gloria Jean’s ailesine katılan yeni bayilerine sürekli destek verir.

Gloria-Jeans-bayiligi

Neden Gloria Jean’s bayiliği almalıyım?

Gloria Jean’s Coffees ekibine göre Gloria Jean’s Coffees’nin uzun yıllardır piyasada olmasının en büyük sebeplerinden biri verimli iş araçlarını ve yöntemlerini birleştirmesidir.

Güçlü vizyon, kaliteli ürün, rakipsiz iş formatı, kanıtlanmış işletme sistemi, eğitim, güçlü operasyonel destek ve pazarlama desteği temel unsurlardır.

Gloria Jean’s Coffees, bayilik sahiplerinin işletmelerini güçlendirmelerine ve sağlam bir iş modeli oluşturmalarına yardımcı olmak için çığır açan platformlar, sistemler ve araçlar kullanır.

Bayilik sisteminin en önemli avantajlarından biri işletme sahibinin kendi bilgi birikimiyle sınırlandırılmamasıdır. Bayilik sistemi sayesinde işletme sahipleri araçlara, bilgiye ve deneyime ulaşma imkanı bulur.

Her bayilik sahibine faaliyette bulundukları pazara göre destek verilir.

Kahve işi Türkiye’deki en ciddi girişimlerden biri haline gelmiştir. Kahve kültüründeki yükseliş de büyümeyi ciddi anlamda tetiklemiştir. Kahve sadece bir içecek değildir aynı zamanda yaşam tarzıdır. İnsanlar kahve molası verir, kahve içmek için buluşur ve iş başındayken kahve içerler. Gloria Jean’s Coffees’nin başarısı olağanüstü kalitedeki kahvelerini sıcak ve enerjik bir ortamda sunmasından gelir.

gloria-jeans-bayilik

Bayilik şartları nelerdir?

Her şeyden önce Gloria Jean’s Coffees bayiliği almak isteyen girişimcinin, kahve tutkusunun olması ve kişilerarası ilişkilerinin güçlü olması gerekir.

Kişilik en önemli unsur olduğundan başarılı bir işletmeci olmanız için gereken pratik becerileri kazanmanız içinm kapsamlı eğitim programımıza katılmanız gerekmektedir.

Gloria Jean’s Coffees’nin onay süreci adayın uygunluğunun ve başarı potansiyelinin değerlendirilmesine yardımcı olan başlangıç sunumu ve iki mülakattan oluşur.

Kahve sektörüne girmek isteyenlere özel en kazançlı kahve bayiliklerini ve bu bayilikleri almak için yerine getirilmesi gereken şartları araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir