Tchibo Franchise (Bayilik) Şartları

2006 yılında İstanbul Cevahir’de ilk şubesini açan Tchibo, bu tarihten itibaren oldukça sevilmiştir ve her nerede açılırsa açılsın sürekli bir misafiri olmuştur. Bu nedenle günümüzde oldukça popüler olan Tchibo, girişimciler için de çok cazip durumdadır. Uluslararası alanda isim yapmış olan Tchibo 1949 yılından bu yana giderek gelişmekte ve dünya geneline yayılmaktadır.

Ülkemiz pazarına da belirtildiği gibi 2006 yılında giren Tchibo, bayilik konusunda da oldukça esnek davranmaktadır. Gerekli irtibatı kurduktan sonra Tchibo Franchise (Bayilik) Şartları doğrultusunda sizlerde Tchibo ailesine katılabilir ve bu yönde kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Tchibo Franchise (Bayilik) Şartları

 • Uygun görülecek bir ortamın tespit edilerek beyan edilmesi.
 • Gerekli belgelerin temini
 • Değişen konsepte uygun mekânın sürekli yenilenmesi
 • Hizmet ve kalite anlayışının ön planda tutulması ve bu konudan taviz verilmemesi

Ayrıntılı ve diğer şartları iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Tchibo, kahve sektöründe oldukça iddialı olarak sürekli gelişmeyi ve yeniliği ön planda tuttuğu için bayilik ve yeni mağaza açma konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Tchibo bayisi olmak istediğinizde epey fazla olan şartlar sizleri bekleyecektir. Bu nedenle tüm bunlara hazırlıklı olmalısınız ve bu konuda çok kararlı olduğunuzu Tchibo ile yapacağınız görüşmelerde gösterebilmelisiniz. Bunun ardından mağaza konsepti uygun şekilde hazırlanarak Tchibo ismi ile hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Günümüzde özellikle avm’lerde açılan Tchibo, sizin için de iyi bir yönlendirme olmaktadır. Hem insanların çok uğradığı bir yer olması hem de daha iyi satış yapılabilecek olması size çok daha fazla kazanç sağlayacaktır.

Tchibo bayilik konusunda gerekli ücretlerin ne kadar olduğuna dair kesin bir bilgi olmadığı için iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır. İrtibata geçtiğinizde bu miktarı öğrenebilmeniz mümkündür. Fakat mağazanın dekoru vs. harcamaları epey bir meblağ gerektirecektir.

NOT: Tchibo şu an için bayilik vermemektedir. Bayilik programıa aktif olduğunda buradan duyurulacaktır.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
 1. antalya alanya bölgesindeyim alanyaya tchibo bayilik açmak istiyorum bayilik ücretiniz nedir 05057044580 tel numaram

 2. Şu an Düsseldorf ta yaşamaktayım. Yakın zamanda Samsun da kendime bir işyeri açmak istiyorum. Şu anda Almanya da cafe işletiyorum. Burada Tchibo yu yakından biliyorum. Gerekli şartları ve en azından ne kadar bir fiyata açılacağı konusunda bilgilendirirseniz, bende bu konuda çalışmalarımı yapmak istiyorum. İyi çalışmalar

 3. İyi Günler
  İki senedir Türkiye de yaşıyorum.
  Alman vatandaşıyım bayilik firması açmak isyiyorum.
  Şartlarınız nelerdir öğrenmek istiyorum.

 4. İyi günler,

  ben almanyada yaşıyorum ve Türkiye’de master yapmak istiyorum, bunun yanısıra bir iş yeri kurmak istiyorum kendime. Çok hırsliyım ve çevrem de var. bana gereken önemli bilgi ve tasarılarınızı açıklarsanız çok sevinirim. Lütfen en kısa zamanda irtibata geçelim. m.akguel88@hotmail.de

  saygılarımla

  mustafa akgül

 5. Merhabalar
  Sakaryada yaşıyorum. Tchibo ürünlerini çok beğeniyorum fakat tchibo mağazası yok. Ben bayilik açmak istiyorum.
  Ne kadar maliyeti var bilmek isterim.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir