KFC Bayilik Şartları

KFC Hakkında

KFC, bir çok markaya oranla gerçekten çok eski bir geçmişe sahiptir. 1930 yılı içerisinde ilk restoran ABD Kentucky içerisinde Albay Harland D. Sanders tarafından açılmıştır. O günden bu güne kendine has formülü, ürünleri ve lezzeti ile neredeyse 5 kıtada ve 100’ü aşkın ülkede binlerce restoran ile hizmet vermektedir. 11 farklı baharatın kullanımı ile elde edilen ve %100 tavuk eti kullanımı ile hiçbir işleme uğratmadan elde edilen ürünleri ilk günden bu yana büyük bir beğeni toplamıştır. Şimdi ise çok daha geniş bir menü ile sevenlerine birbirinden güzel lezzetler sunmaktadır.

 

Neden KFC Bayiliği Almalıyım?

Fast-Food sektörü içerisinde tavuk ürünleri konusunda lider konumda bir marka olması, yatırımcısını diğer markalardan bir adım öne taşıyor. Nitekim dünyanın en ünlü tavuk restoranı olması, müşteriler için birçok farklı ürün seçeneği sunması ve lezzetindeki özel sır, hali hazırda büyük bir müşteri kitlesine sahip yapıyor sizi . Üstelik KFC ürünlerinin gerçekten uygun fiyatlara sahip olması da müşteri konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamadan her kesime hitap etmenize olanak tanıyor. Kısacası, tavuk ürünleri alanında lider bir marka ile çok özel ürünlerin satışını, büyük bir kesime yapıyor olmanız size her açıdan ciddi bir katkı sağlamakta ve yatırımınızı garanti altına almakta.

 

KFC Bayilik Şartları

KFC tarafından sunulan bayilik şartları ile ilgili genel maddeleri ve detaylı bilgileri doğrudan merkez müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bunun dışında gerekli sermaye miktarları şu şekildedir;

Bayilik ücreti: 200 bin dolar

Gerekli Nakit: 250 bin dolar

Yatırım Miktarı: 500 bin dolar

Gerekli Net Değer: 950 bin dolar

 

KFC İletişim Bilgileri

Müşteri Hizmetleri: 444 3 555
Restoran Destek Merkezi: Papirüs Plaza Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi No:37 Kat:5 34406 Kağıthane/İstanbul
Telefon: (212) 705 00 00
Fax: (212) 705 00 99

Gıda sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler için bayilik veren fast food firmalarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir