Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Türkiye’de sadece kırmızı et satışı yapan çok sayıda restoran bulunmasının yanı sıra, tavuk ürünleri üzerine satış yapan restoran sayısı yok denecek kadar azdır. Ülkemizdeki bu eksikliği fark ederek harekete geçen TD Gıda Hizmetleri, yaptıkları fizibilite çalışmaları neticesinde “Tavuk Dünyası” markası ile sektöre adım atmışlardır.

Hiç tavuk yediniz mi?” sloganı ile kapılarını açan Tavuk Dünyası; kendine özgü tariflerini, doğal gıdalar ve hijyenik koşullardaki pişirme teknikleriyle birleştirerek tavuğu bir lezzet şöleni şeklinde müşterilerine sunmaktadır.

Açılışlarından iki yıl sonra yurtiçi ve yurtdışı dahil olmak üzere şube sayısını 70’e çıkaran Tavuk Dünyası’nın hedefi Dünya çapında tam 1,000 şubeye ulaşmaktır.

Kendi işini kurmak isteyenler Tavuk Dünyası restoran zincirlerinin bir parçası olmak ve bu muhteşem tadı müşterilerinize gönül rahatlığıyla sunarken, bir yandan da güzel paralar kazanmak ister misiniz?

Cevabınız evetse sizler için hazırladığımız yazımızı okumaya devam edin:

 

Tavuk Dünyası bayiliği nasıl alınır?

Öncelikle her bayilikte olduğu gibi başvuru yapılmaktadır. Bunun için Tavuk Dünyasının web sitesinde yer alan Franchise bölümünden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yetkililer tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından girişimcilerle görüşülmektedir. Girişimcinin bayiyi açmayı düşündüğü bir yer varsa incelemeler yapılır, uygun bulunması halinde proje çizilir ve uygulanmaya başlar. Mağaza açılışına kadar tüm aşamaları Tavuk Dünyası operasyon ekibinin yürüttüğü firmanın girişimciden isteği; Tavuk Dünyasına vakit ayırabilmesi, istekli ve yatırımları karşılayabilecek maddi güce sahip olmasıdır.

Tavuk-Dunyasi-bayilik

Tavuk dünyası bayilik maliyeti

Bayinin açılacağı yere göre değişiklik göstermekle birlikte 220 ila 350 bin TL’lik kuruluş maliyetinin yanı sıra, aylık bayilik ve hizmet bedeli olarak cirodan yüzde 3.5 pay alınmaktadır. Yapılacak yatırımın geri dönüşü 2 ila 4 yıl arasında değişmektedir.

 

Tavuk Dünyası iletişim bilgileri

Telefon :02163991780
E-posta : info@tavukdunyasi.com
Web  : tavukdunyasi.com

Yurtiçi ve yurtdışındaki toplam şube sayısını 2015 yılı sonuna kadar 250’ye çıkarmayı amaçlayan Tavuk Dünyası ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Fast food sektöründe bayilik almak isteyen girişimcelere özel en cazip ve en karlı bayilik veren firmaları araştırmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir