Kutu Masa

Ergonomik yer kaplama alanına sahip olan kutu masa hem dekoratif hem fonksiyonel. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış. Ben Eiry Kaya tarafından tasarlanan kutu masa tek parçaymış gibi duruyor. Fakat hem masa hem de sandalye olarak aslında iki parçadan oluşuyor. Değişik tasarımı ve dizaynı ile iki ürünü tek bir üründe birleştiren, kullanımı sırasında masanın için geçmiş sandalyenin dışarı çekilmesi ile iki parça olarak kullanılan ürün şimdiye kadar oldukça yoğun ilgi gördü.

Küçük evler için tasarlanmış olan ürün, değişik duruşuyla her evde kullanıma uygun. Okul çağındaki çocukların odalarında sesiz bir ortamda ders çalışmaları gerekir. Ama her evde bu imkân yoktur çünkü evler artık çok küçük olarak inşa edildiği için, çocuklar salondaki yemek masasında ya da odalarında yataklarının üzerinde rahatsız bir pozisyonda ders çalışmak zorunda kalabiliyorlar. Odasında çalışma masasına yer olmayan çocukların çok işine yarayacak olan masa küçük bir alanda kullanıma uygun olarak tasarlanmış. Dışarıdan bakıldığında adeta bir küpü andıran hoş şekliyle, kullanımı sırasında bir masası ve üzerinden çıkan çalışma tahtası ile normal bir çalışma masasının tüm özelliklerini barındırıyor.

Öğrencilerin büyük bir gereksinimini karşılayacak, büyük bir eksiklerini giderebilecek olan masa, iş yerlerinde de kullanılabilir. Ayrıca marangozlara ve mobilyacılara da üretim yapma konusunda alternatif oluşturan malzeme, bu işi yapanlardan biriyseniz size de yeni bir iş kapısı aralamak için son derece uygun. Seri üretim yapılarak mobilya mağazalarına, ev eşyası satan büyük alışveriş merkezlerine satılabilecek ürün hiç şüphesiz büyük ilgi görecek ve herkesin gereksinimi olduğu için satış konusunda da başarılara imza atarak adından söz ettirecektir. Ürünün tasarımcısı ürününe çok güveniyor ama haksız sayılmaz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir