Motivasyonunuzu arttıracak ilham verici sözler

Size ilham vermesi ve aklınızda kalması için bu sözleri görebileceğiniz yerlere asın.

 

Kariyerle ilgili sözler

Bu yıl kariyerinizde değişiklik yapmak veya şu anki kariyerinizde daha iyi bir noktaya gelmek istiyorsanız bu hedeflere ulaşmak için neler yapmanız gerektiğiyle ilgili size ilham verecek bir sürü söz vardır. Bu yıl ulaşmak istediğiniz kariyer hedeflerinizi belirledikten sonra aşağıda yer alan sözleri sık sık görebileceğiniz bir yerlere asın. Bu sözler hedeflerinize odaklanmanıza ve başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Amazon’un CEO’su Jeff Bezos: İnsanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kendilerini bir ilgi alanına zorlamalarıdır. Tutkularınızı seçmezsiniz, tutkularınız sizi seçer. ”

Colin Powell: Bir rüya sihirle gerçek olmaz. Terlemeniz, kararlı olmanız ve çok çalışmanız gerekir.”

Albert Einstein: Hiç hata yapmamış bir insan yeni bir şey denememiş demektir.

Steve Jobs: Kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilir. Bunun dışındaki her şey teferruattır. ”

Johnny Carson: Keyif almadığınız bir işi yapmayın. Yaptığınız şeyi seviyorsanız kendinizi de seversiniz, içiniz de rahat olur. Ve buna sahipseniz… Hayallerinizin ötesinde bir başarı yakalarsınız.

 

Özel hayatla ilgili sözler

İster ruh eşinizi arıyor olun ister bir ilişki için mücadele ediyor olun durum değerlendirmesi yapmak ve hangi yöne gitmek istediğinize karar vermek zorundasınız. Bu sözler diğerleriyle olan ilişkilerinde tavsiyelere ihtiyaç duyan kişiler için harikadır.

C. JoyBell C.: Biriyle yıllarca, her gün ve devamlı konuşabilirsiniz, ama bu tek bir kelime etmeden birinin karşısında oturmak, o kişiyi yüreğinizde hissetmek ve sanki o kişiyi her zaman tanıyormuş gibi hissetmek kadar anlamlı olamaz… İlişkiler dille değil kalple kurulur. ”

Gillian Anderson: “ Bana göre en iyi ilişkiler arkadaşlıklardan kurulur. Bilirsiniz, bir gün bir insana bakarsınız ve bir gece önce görmediğiniz bir şey görürsünüz. Ve sadece arkadaşınız olan bu kişi… Birdenbire birlikte olmak istediğiniz tek insan olur. ”

Nicholas Sparks: “ Her çift arada bir kavga edebilir. Sadece ilişkinin yeterince dayanıklı olduğunu kanıtlamak için. Uzun süreli ilişkiler de inişler ve çıkışlar her zaman olur. ”

Steve Maraboli: “ Kin beslediğiniz zaman acınızı göstermek için birinin üzülmesini istersiniz. Bazen ilerlemek için affetmek gerekir. ”

Charles Kuralt: “ Aile ve arkadaş sevgisi zenginlik ve ayrıcalıktan daha önemlidir. ”

 

Sağlıklı yaşamla ilgili sözler

İnsanlar çoğu zaman daha sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya karar verirler, kilo vermek ve vücutlarının fit görünmesini isterler. Bu sözler sağlıkla ilgili hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Maimonides: “ Hastalıkların çoğuna neden olan şey kötü ve yanlış beslenmedir. Perhizle iyileştirilemeyecek hastalık yoktur. ”

Valerie Bertinelli: “ Şunu anladım ki ben yiyeceklerden daha önemliyim. Bir dilim pizzayı severim ancak kendimi daha çok seviyorum. Zayıf olmak demek kendinizi düşünmeniz anlamına geliyor. Yani sağlıklı olmayı hak ediyorsunuz. ”

Jordin Sparks: “ Kilo vermenin hızlı veya sihirli bir yolu yoktur. Normal yollarla yani diyet ve egzersiz yaparak kilo vermeniz gerekir. ”

Toni Sorenson: “ Değişmek kolay değildir. Kararlı olmak ve terlemek gerekir. ”

Vinnie Tortorich: “ Spor harika bir eşitleyicidir. Ne kadar zengin olduğunuzun bir önemi yoktur, harika bir vücudu parayla satın alamazsınız. Çalışmanız gerekir. Bunu oldukça rahatlatıcı buluyorum. Hepimizin eşit olduğu birkaç şeyden biridir. ”

Bu ilham verici sözler motive olmanıza ve hedeflerinize odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir